search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Черкаси

Сучасний дизайн інтер'єрів передбачає використання сучасних оздоблювальних матеріалів. Якщо хочете, щоб ваш декор були виготовлений з екологічно чистої сировини, мав естетичний зовнішній вигляд і не викликав труднощів при монтажі та експлуатації, то зверніть увагу на сучасні гіпсові 3D-панелі. 3Д панелі в Черкасах від виробника Gipster приємно вас здивують прийнятною ціною, високою якістю виконання і, головне, - великою варіативністю дизайну поверхні. Це сучасне рішення для будь-якого інтер'єру, незалежно від того, чи це комерційне, офісне або житлове приміщення. Ми створюємо зручний в експлуатації, практичний матеріал, який втілить в реальність ваші креативні задуми.

region image

Купити 3D панелі в Черкасах

З повним асортиментом гіпсового декору можна ознайомитися на сайті компанії або, звернувшись до дилерів Gipster, які працюють по всій Україні. Побачити, відчути на дотик і купити 3D панелі в Черкасах ви можете у наших партнерів:

  • ars
  • inside design
  • rozetka
  • domok

Приєднаєтися до команди, стати нашим партнером можуть будівельні магазини та склади, профільні інтернет-магазини, будівельні організації та дизайнери. Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, допоможемо вам розширити асортимент товарів, послуг. Обговорити партнерські ціни та пропозиції можна з нашими менеджерами.

Декоративні панелі в Черкасах: використання матеріалу

Зручний в експлуатації і практичний матеріал широко використовується при декоруванні ресторанів, кафе і барів, готелів і офісів. Також він добре зарекомендував себе як декоративний матеріал для інтер'єру житлових приміщень. Декоративні панелі в Черкасах представлені широким спектром візерунків, малюнків, тому вони застосовуються у різноманітних за стилем інтер'єрах, від класики до хай-тек. За бажанням замовника їх можна покрити фарбою будь-якого відтінку.

Однією з переваг даних елементів є їхні звукоізоляційні властивості. Гіпсове панно біля ліжка позбавить вас від шуму із суміжних кімнат. Панелі легко монтуються, а при з'єднанні гарний об'ємний малюнок створює цілісне полотно, стаючи родзинкою приміщення. Використання такого нехитрого прийому дозволяє візуально збільшити простір, виділити окремі зони. Догляд за виробами передбачає протирання пилу.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle