3D панелі Черкаси

Page City

Сучасний дизайн інтер'єрів передбачає використання сучасних оздоблювальних матеріалів. Якщо хочете, щоб ваш декор були виготовлений з екологічно чистої сировини, мав естетичний зовнішній вигляд і не викликав труднощів при монтажі та експлуатації, то зверніть увагу на сучасні гіпсові 3D-панелі. 3Д панелі в Черкасах від виробника Gipster приємно вас здивують прийнятною ціною, високою якістю виконання і, головне, - великою варіативністю дизайну поверхні.

Це сучасне рішення для будь-якого інтер'єру, незалежно від того, чи це комерційне, офісне або житлове приміщення. Ми створюємо зручний в експлуатації, практичний матеріал, який втілить в реальність ваші креативні задуми.

Купити 3D панелі в Черкасах

З повним асортиментом гіпсового декору можна ознайомитися на сайті компанії або, звернувшись до дилерів Gipster, які працюють по всій Україні. Побачити, відчути на дотик і купити 3D панелі в Черкасах ви можете у наших партнерів:

Apc
Inside
Rozetka
DomOk

Приєднаєтися до команди, стати нашим партнером можуть будівельні магазини та склади, профільні інтернет-магазини, будівельні організації та дизайнери. Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, допоможемо вам розширити асортимент товарів, послуг. Обговорити партнерські ціни та пропозиції можна з нашими менеджерами.

Декоративні панелі в Черкасах: використання матеріалу

Величезний вибір варіантів дозволить без проблем вибрати рішення для будь-якого інтер'єру, яке буде радувати власника, його близьких, гостей довгі роки. Всі 3D-панелі виготовлені з високоякісного природного гіпсу з модифікуючими добавками. Полімерні компоненти, що входять до складу матеріалу, забезпечують гіпсу додаткову пластичність, яка дозволяє при литті домогтися максимального промальовування дрібних елементів, а також робить гіпсові елементи більш міцними.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!