search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Чернігів

Вибираючи декор для стін, більшість з нас орієнтується на багатофункціональність матеріалів, що поєднують естетику і екологічність, простоту монтажу і невибагливість догляду. Всі ці параметри об'єднують гіпсові 3D-панелі. Широка лінійка малюнків і текстур дозволяє підібрати гіпсовий декор на будь-який смак і для кожного інтер'єру.

Гіпсові 3Д панелі в Чернігові представлені від гарно зарекомендуваного вітчизняного виробника Gipster. Продукція виробника характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень. А завдяки різноманітності текстур, простоті монтажу і прийнятній ціні, декоративні 3D-панелі мають широку сферу застосування: від декору спальні до облицювання кафе і ресторанів, офісів і магазинів. Цей обробний матеріал перетворить звичайний простір в стильне, сучасне приміщення.

Купити 3D панелі в Чернігові 

Компанія Gipster виробляє тривимірні панелі на будь-який смак і стиль інтер'єру, постачає їх по всій території країни. Маючи розгалужену дилерську мережу, ми даємо можливість покупцям придбати продукцію в дилерському магазині, ознайомившись з ними на власні очі.

Для втілення ваших дизайнерських фантазій купити 3Д панелі в Чернігові можна в магазинах наших дилерів :

Gipster пропонує взаємовигідне співробітництво оптовим базам, роздрібним будівельним магазинам, будівельним організаціям і дизайнерам. Ми розширимо ваш асортимент затребуваним серед покупців товаром і послугами. Приєднуйтесь до нашої команди!

Декоративні 3D панелі в Чернігові 

Гіпсовий декор Gipster являє собою плитку з тисненням, нанесеним фабричним способом. Технологічні характеристики плит дозволяють укладати їх безшовним способом, щоб дати можливість створити цілісну композицію з плавно перетікачими елементами. Залежно від авторської задумки, декоративні панелі в Чернігові можуть прикрасити як всю площу приміщення, так і створювати цікаве неординарне панно. 3D-панелі стануть стильним декором для кафе чи ресторану, готелю або офісу, приватного будинку або квартири.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!