search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Чернцівці

Об'ємні гіпсові панелі широко використовуються сьогодні для оформлення інтер'єру житлових, офісних або комерційних приміщень. Даний декоративний матеріал поєднує високі естетичні та експлуатаційні характеристики. Глибина малюнка надає приміщенню стилю, брутального або розкішного вигляду, що залежить від дизайну панелі. Такий інноваційний підхід в мистецтві декорування приміщень давно використовується в світі, але останнім часом набув він популярність і в Україні.

Компанія Gipster - провідний виробник гіпсового декору в нашій країні, поставляє продукцію по всій території України. Завдяки цьому купити якісні стильні 3Д панелі в Чернівцях від виробника може кожен бажаючий.

region-image

Купити 3D панелі в Чернівцях від виробника

Завдяки широкій дилерській мережі компанії Gipster жителі Західної частини України можуть створити ексклюзивний інтер'єр приміщення за помірною ціною. 3Д панелі в Чернівцях купити в роздріб або оптом ви можете у наших дилерів - компаній «Камінь», «Потік», «Тобус». Широкий асортимент дизайнів панелей дозволяє підібрати оформлення, згідно з побажаннями клієнта й вимогами інтер'єру приміщення. Так, ви можете купити декор, що імітує хвилі, пісочні дюни, переплетення гнучких гілок та квітів або потік води.
Нашу продуцію ви зможете знайти в наших партнерах:

  • style studio
  • велес

Компанія Gipster пропонує взаємовигідне співробітництво дизайнерам і будівельникам, роздрібним магазинам і організаціям, що спеціалізуються на продажі будівельних та декоративних матеріалів. Ми допоможемо вам розширити асортимент якісними й затребуваними у покупців товарами.

Декоративні панелі 3D в Чернівцях: використання в інтер'єрі

Вагому роль в художньому оформленні будь-якого приміщення займає декорування стін і стелі. Чиста однотонна поверхня повинна бути доповнена елементами, що додають об’єм, задають характер майбутньому інтер'єру.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle