search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі в Дніпрі

Так як в регіоні активно розвивається будівництво, 3д панелі в Дніпрі купити завжди багато бажаючих. Сьогодні цей чудовий матеріал для обробки приміщень використовують не тільки в ремонті комерційних об'єктів, але також в житловому будівництві. У квартирах, приватних будинках гіпсові панелі дозволяють створювати унікальні авторські інтер'єри з мінімальними витратами.

3Д панелі в Дніпрі; відмінний спосіб зробити інтер'єр унікальним

Великий вибір моделей цих виробів, представлений на ринку України компанією Gipster, відкриває широкі можливості для додання індивідуальності у вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах і навіть передпокої. Але не лише привабливий естетичний вигляд забезпечує високу популярність цих виробів з гіпсу. 3д панелі в Дніпрі користуються попитом також завдяки іншим важливим властивостям:

  • проста установка, яку можна виконати своїми силами;
  • мінімальна підготовка поверхні при монтажі;
  • можливість змінювати колір і фактуру поверхні;
  • стійкість до механічних впливів;
  • доступна ціна.

Крім цього, декоративні панелі з гіпсу володіють унікальною особливістю регулювати вологість в приміщенні. При підвищенні рівня вологи в повітрі високоякісний гіпс, з якого виготовлені елементи, вбирають в себе пари води. Коли повітря надмірно сухою - панелі віддають вологу назад.

Як купити декоративні панелі в Дніпрі?

Придбати декоративні панелі в Дніпрі сьогодні простіше, ніж коли-небудь. Представники компанії Gipster є у всіх великих містах України, в тому числі і у нас. Ви можете замовити будь-які види продукції Gipster з нашого асортименту в необхідних обсягах - гіпсові 3д панелі завжди є на складі в достатній кількості, щоб забезпечити необхідну поставку.

region-image

Наші партнери в Дніпропетровській області

  • ars
  • inside design
  • rozetka
  • domok

Для того щоб розширити асортимент товару якісними й затребуваними матеріалами, наша компанія пропонує взаємовигідне співробітництво магазинам і організаціям, які займаються реалізацією будівельних, декоративних матеріалів,а також дизайнерам інтер'єрів. Розповсюдження продукції Gipster приверне більше клієнтів, збільшить їх потік і, відповідно, ваш прибуток.

Декоративні 3D панелі в Дніпрі

У Дніпрі 3д панелі з гіпсу вже придбали для своїх магазинів, кафе, ресторанів, офісів і квартир сотні клієнтів компанії Gipster. Всі вони задоволені покупкою і залишають лише позитивні відгуки про співпрацю з нашою компанією. 3д панелі в Дніпрі, ціна яких дивує своєю доступністю, сьогодні по праву вважаються найбільш сучасним інтер'єрним матеріалом.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle