search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Харків

Такі популярні сьогодні сучасні оздоблювальні матеріали як 3д панелі в Харкові купити можна без значних зусиль. Продукція української компанії Gipster, яка не поступається європейським аналогам, широко представлена на будівельному ринку міста і області. Великий вибір моделей, відмінна якість, професійні консультації, допомога в монтажі - все це жителі Харкова можуть отримати завдяки нашим дилерам, які працюють в регіоні.

3д панелі в Харкові: красиве і естетичне оздоблення

В Україні тривимірні гіпсові панелі для облицювання з кожним роком отримують все більше визнання. Завдяки їм можна в досить стислі терміни перетворити до невпізнання звичайнісіньке приміщення і зробити його дизайн оригінальним, стильним. Але не можна сказати, що декоративні панелі в Харкові популярні тільки через їхній оригінальний зовнішній вигляд. Цей інтер'єрний матеріал володіє також іншими якостями, що привертають увагу клієнтів:

  • можливість на свій розсуд під і братиколір, а також фактуру поверхні;
  • проста і швидка установка, яку можна виконати своїми силами;
  • тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • міцність;
  • тривалий термін служби;
  • максимально простий догляд.

Гіпсові 3д панелі в Харкові представлені безліччю цікавих моделей, оформлення яких відповідає світовим тенденціям сучасного інтер'єрного дизайну.

region-image

3д панелі в Харкові: ціна і обслуговування вас приємно здивують

Компанія Gipster не перший рік працює на ринку Харкова і області, має офіційних дилерів, які представляють продукцію компанії в цьому регіоні. Купити панелі в Харкові, ціна яких максимально доступна, пропонують наші партнери по бізнесу:

  • ars
  • inside design
  • rozetka
  • domok

Ці компанії можуть запропонувати найбільш повний асортимент продукції в регіоні, а також мають можливість організувати якісну установку панелей на вашому об'єкті.

Декоративні 3D панелі в Харкові

У Харкові такий спосіб обробки вже обрали для себе сотні власників об'єктів бізнесу і безліч власників квартир та приватних будинків. Привабливий зовнішній вигляд, можливість швидко і без особливих витрат виконати обробку з кожним роком збільшують число шанувальників гіпсового облицювання.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle