search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3Д панелі в Києві

Гіпсовий декор, довгі роки знаходився в незаслуженому забутті, знову стає популярним у всьому світі і у нас в країні. Зрозуміло, представлені на ринку сучасних будівельних матеріалів елементи оздоблення з гіпсу серйозно відрізняються від колись популярної ліпнини. Широкий вибір форм продукції дозволяє вибрати вироби на будь-який смак, а модифікатори, що додаються в матеріал при виготовленні панелей, роблять їх міцними, а також довговічними.

Гіпсові 3Д панелі купити в Києві сьогодні зовсім нескладно - компанія Gipster поставляє в столицю відмінну продукцію різного типу і виконання. В асортименті виробника гіпсові тривимірні панелі для облицювання стін, затребувані сьогодні лофт-панелі, а також гіпсові перегородки різної конфігурації та інші елементи внутрішньої обробки, виготовлені за сучасною технологією з якісного, екологічно чистого матеріалу.

Стінові панелі в Києві

Гіпсові стінові лофт-панелі – це оздоблювальний матеріал, який має не тільки естетичний зовнішній вигляд, але й інші корисні властивості. Ці декоративні облицювальні елементи мають цілий ряд особливостей, які роблять їх особливо привабливими при оформленні інтер'єрів. Найважливішою перевагою є простий монтаж – елементи кріпляться на очищену рівну поверхню за допомогою спеціального клею, а їх підрізання може виконуватись звичайною пилкою по металу.

Ще однією властивістю, що привертає споживачів, можна назвати дивовижну здатність гіпсових виробів впливати на мікроклімат в приміщенні. Гіпс має властивість вбирати в себе надлишки вологи з повітря і утримувати у своїх мікропорах. При пониженій вологості, стіни з таким облицюванням віддають воду, забезпечуючи рівновагу вологості у приміщенні. Завдяки цьому гіпсові панелі для кухні в Києві користуються особливою популярністю – оздоблювальний матеріал допомагає регулювати вологість у цьому непростому з точки зору мікроклімату приміщенні.

Окремо варто згадати про такий вид продукції як гіпсові перегородки. На сьогоднішні ці конструкції є найбільш привабливим способом зонування житлових, комерційних приміщень. Перегородки відмінно вписуються як в класичний, так і сучасний інтер'єр, легко монтуються, не захаращують простір. Крізь отвори в орнаменті елементів оздоблення проходить світло, що вирішує проблему освітлення відокремлених перегородкою приміщень.

При виготовленні продукції використовується високоякісний гіпс, а також добавки, що забезпечують виробу додаткову міцність. 3Д-панелі мають непогану стійкість до зовнішніх впливів, але при цьому не витримують занадто високий рівень вологості. Стінові панелі (Київ) можна використовувати як в природному вигляді, так і пофарбованому - гладка гіпсова поверхня має хорошу адгезію, поєднується з більшістю поширених сьогодні інтер'єрних фарб: водоемульсійних, акрилових, латексних.

region-image

Як купити гіпсові 3Д панелі в Києві, при цьому уникнути клопоту з вибором та доставкою?

Все дуже просто. На території Києва, а також області працює кілька офіційних ділових партнерів компанії Gipster, які можуть запропонувати широкий вибір продукції даного виробника. Нашу продукцію пропонують такі дилери:

  • kyiv partner
  • kyiv partner two
  • kyiv partner three
  • kyiv partner four

Всі ці компанії готові здійснити поставку нашого якісного продукту в будь-якій кількості. Наші дилери мають власні склади, які дозволяють відвантажувати як невеликі роздрібні, так великі оптові партії товару. Гіпсові 3d панелі в Києві, пропоновані перерахованими компаніями, сертифіковані, відповідають строгим нормам якості та безпеки, прийнятим в країнах Євросоюзу. Вся продукція, пропонована споживачам, проходить ретельний контроль перед відвантаженням, а спеціальна упаковка дозволяє доставити товар замовнику в абсолютній цілісності.

Ціна продукції Gipster цілком прийнятна, тому матеріал користується великою популярністю у споживачів з різним рівнем доходу. 3d панелі для стін в Києві більшість купують з доставкою безпосередньо на об'єкт. Всі дилери Gipster надають цю затребувану послугу, а завдяки відмінно продуманій логістиці замовлення потрапляє до клієнта максимально оперативно. Вартість доставки дуже помірна – київському покупцеві гіпсової плитки доводиться платити близько 700 грн. за доставку в межах міста.

Купуючи в Києві гіпсові 3D-панелі або перегородки, ви отримуєте чудовий обробний матеріал, який дозволить вам добитися індивідуальності в оформленні інтер'єру.

Декоративні панелі в Києві

Якщо врахувати оптимальне співвідношення таких параметрів як якість, зовнішній вигляд, ціна, термін служби, то можна з упевненістю говорити про те, що гіпсові 3Д панелі є одним з найбільш вигідних оздоблювальних матеріалів. Крім цього, до переваг такої обробки варто віднести також величезний вибір лофт-панелей, представлених на будівельному ринку - компанія Gipster пропонує вироби високої якості на будь-який смак.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle