3D панелі Кропивницький

Page City

Панелі з гіпсу для оздоблення стін - сучасне декоративне інтер'єрне рішення. Гіпсові 3Д панелі широко використовуються сьогодні при оформленні інтер'єру житлових, офісних або комерційних приміщень. Гіпсовий декоративний матеріал поєднує високі естетичні, експлуатаційні характеристики, а глибина малюнка готового панно надає приміщенню стилізованого, помірно химерного або розкішного вигляду, що безпосередньо залежить від дизайну панелі.

Купити гіпсові 3Д панелі в Кропивницькому в асортименті пропонує компанія Gipster. Величезний спектр фактурних, колірних рішень від виробника дозволить втілити будь-які авторські задумки, створити неординарні ідеї для творчих архітектурних завдань будь-якого рівня складності.

Купити 3D панелі в Кропивницькому від виробника

ЯШирока дилерська мережа Gipster дозволяє жителям всієї України створити ексклюзивний інтер'єр приміщення за помірною ціною. 3Д панелі на Кіровоградщині купити в роздріб або оптом ви можете у наших дилерів:

Наші партнери в Кіровоградській області

odessa partner
юдистрой
строй юг
odessa

Також компанія Gipster пропонує взаємовигідне співробітництво дизайнерам, будівельникам, роздрібним магазинам і організаціям, що спеціалізуються на продажі будівельних, декоративних матеріалів. Ми розширимо ваш асортимент якісними, затребуваними у покупців позиціями.

Декоративні панелі в Кропивницькому: використання в інтер'єрі

Гіпсові 3D-панелі підходять для облицювання приміщень різного призначення, що доводить їх широке застосування в Кіровоградській області. Вони легко монтуються, стійкі до механічних пошкоджень, не вимагають особливого догляду. Це робить їх незамінними в оформленні кафе, ресторанів, клубів і офісів, а також при декоруванні приватних будинків і квартир. Різноманітність текстур і рельєфів дозволяє розробляти унікальні дизайни. Широким спросом пользуются следующие декоративные панели в Кропивницком: Кирпичи, Alvarium, Подушка, Аламак, Горизон, а также 3Д панели со мхом.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!