search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Львів - унікальність в дизайні

Технічний прогрес стосується не лише відкриттів у науці та розвитку комп’ютерних технологій. У наш час він торкнувся також сегменту оздоблювальних матеріалів в інтер’єрі. Так, сучасним та досить актуальним матеріалом для декорування приміщень житлового, офісного й комерційного призначення стали гіпсові 3D панелі, а також інші елементи, виготовлені з гіпсу. Цей матеріал користується популярністю у дизайнерів, будівельників, звичайних покупців завдяки своїй невибагливості, екологічності, помірній ціні та можливості виготовлення з нього ексклюзивних деталей.

Гіпсові 3D панелі – це прямокутні чи квадратні гіпсові блоки, які мають об’ємне зображення чи фактуру. Вони можуть мати текстуру, що передає рух хвиль, форми геометричних фігур, рослинного орнаменту або містити фігурки тварин чи людей. Варіантів дизайну плиток – безліч. Вибір залежить від стилістики приміщення та власних вподобань господаря. Використовують їх як оздоблювальний матеріал для декорування стін, стелі, що допомагає досягти певних ефектів: візуально звузити чи розширити приміщення, зробити його вищим або нижчим, створити ілюзію руху чи кривизни тощо.

Для чого варто купити 3D панелі у Львові ?

Кожна львів’янка прагне продемонструвати свій витончений смак в облаштуванні помешкання й створенні власного неперевершеного дизайну. Саме це змушує шукати нові підходи до оздоблення помешкання, використовувати найновітніші матеріали.

Гіпсові 3Д панелі якнайкраще вирішують питання унікальності, неординарності оздоблення приміщення. Звичайні магазини чи будівельні супермаркети Львова, де в більшості випадків вам запропонують значний, але досить стандартний набір різновидів оздоблювальних 3D панелей, дозволяють зорієнтуватися щодо їх різноманіття й вартості. Можливо навіть підібрати вельми цікаві варіанти. Але коли мова йде про унікальність, нестандартність проекту, тоді варто звернутися до вузько спеціалізованих компаній або посередників, що представляють конкретного виробника.


Українське гіпсове виробництво

Компанія Gipster була першою на українському ринку, що власне започаткувала моду на гіпсові тривимірні елементи декору, й активно розвиває її нині. Сьогодні ви можете купити у Львові 3D панелі від цього виробника, що спеціалізується на створенні елементів декору з екологічно чистого гіпсу, бетону. До них належать:

 1. 3D панелі;
 2. перегородки;
 3. арки і колони;
 4. капітелі;
 5. бази для колон;
 6. кронштейни;
 7. рами для дзеркал;
 8. фільонки, фризи, куточки й багато іншого.

Як компанія, що має значне виробництво й піклується про власну репутацію, Gipster забезпечує сервіс на найвищому рівні: для нас кожен клієнт важливий. Тому ми застосовуємо індивідуальний підхід в обслуговуванні. Робота спрямовується на те, щоб товар на складах був постійно в наявності, або міг бути швидко виготовлений на замовлення. Сумлінно виконуються індивідуальні ексклюзивні замовлення, а якість продукції завжди тримається на найвищому рівні. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом: готівкою, безготівковим розрахунком, накладеним платежем чи оплата частинами. Ось чому купити гіпсові 3D панелі у Львові від Gipster – легко й зручно!

Де купити 3D панелі у Львові?

Це місто багате на різноманітні магазини будівельних, оздоблювальних матеріалів, проте їхня цінова політика досить різниться, та й підхід до вибору товару також. Ціна на 3D панелі у Львові варіюється, вона залежить від:

 • виробника;
 • якості гіпсу, його формули;
 • розміру кожної деталі;
 • складності фактури;
 • характеристик щодо вологостійкості, крихкості, тощо.

Щоб бути якомога ближчими до клієнтів та пришвидшити виконання замовлень, компанія Gipster має досить розгалужену мережу дилерів по всій Україні, які приймають і доставляють замовлення на місцях. Так, 3D панелі у Львові купити можна у офіційних точках продажу:

Кожний із представників зможе надати необхідну інформацію клієнтові щодо виробництва, варіантів дизайну, способу монтажу гіпсових виробів, необхідності догляду за ними. Це дозволить купити панелі з гіпсу у Львові без здійснення замовлення телефоном або через Інтернет, а також пришвидшить термін доставки.

Купуючи гіпсові вироби Gipster, ви гарантовано отримаєте екологічно чисті елементи декору. Вони невибагливі, стійкі до вологи й механічних ушкоджень, чудово виглядають та створюють особливу атмосферу затишку, підкреслюють вишуканість приміщення та витончений смак господарів.

region image

Наші партнери в Львівській області

 • камяний львів
 • дім мрій
 • ceramo
 • фасадний декор

Декоративні панелі у Львові

Gipster має власне виробництво, а отже й налагоджену систему доставки замовлень до клієнта. Зокрема, представники здійснять доставку вибраного вами товару будь-якою компанією-перевізником по всій Україні та за кордон, а середня вартість таких послуг для Львівської області становить 350 грн. Це досить зручно для невеличких населених пунктів, де поки немає дилерів, що представляють виробника.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle