search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Миколаїв

Гіпсовідекоративні 3д панелі в Миколаєві купити сьогодні можна без особливих проблем. Колись рідкісний і дорогий оздоблювальний матеріал, завдяки зусиллям вітчизняних виробників, став доступний для всіх. Тепер можливість створити оригінальний інтер'єр з 3D панно отримали не тільки власники бізнес-об'єктів, а й приватні особи. Панелі широко застосовуються в обробці офісів, кафе, магазинів, квартир, приватних будинків і навіть державних установ.

Декоративні панелі в Миколаєві: переваги сучасного матеріалу

Охочих використовувати тривимірні гіпсові елементи при створенні інтер'єрів з кожним днем все більше. У чому секрет популярності 3д панелей в Миколаєві? Відповідь проста:

  • ефектний зовнішній вигляд 3D облицювання;
  • простий монтаж панелей, який можна виконати самостійно;
  • великий вибір варіантів обробки на будь-який смак.
  • досить висока міцність елементів з гіпсу, яка досягається використаннямособливої ​​технології;
  • можливість нанесення на поверхню гіпсу декоративних покриттів;

Де вигідго 3D панели купити в Миколаєві?

У Миколаєві та Миколаївській області налічуються десятки великих і малих об'єктів, в обробці яких використані гіпсові 3д панелі. Це торгові комплекси, нічні клуби, офіси, навчальні заклади, магазини, кафе, ресторани і, зрозуміло, приватні квартири і будинки. Придбати 3д панелі в Миколаєві ви можете в будь-якій кількості у офіційних представників компанії Gipster:

region-image

Наші партнери в Миколаївській області

  • ars
  • inside-design
  • rozetka
  • domok

Для того щоб розширити асортимент товару якісними й затребуваними матеріалами, наша компанія пропонує взаємовигідне співробітництво магазинам і організаціям, які займаються реалізацією будівельних, декоративних матеріалів,а також дизайнерам інтер'єрів. Розповсюдження продукції Gipster приверне більше клієнтів, збільшить їх потік і, відповідно, ваш прибуток.

Декоративні панелі в Миколаєві: переваги сучасного матеріалу

Виробнича компанія Gipster пропонує придбати якісні та естетичні декоративні панелі в Миколаєві по дуже цікавих цінах. У нас купують продукцію як великі будівельні замовники, так приватні особи - ми надаємо відмінний вибір і якість, що відповідає суворим європейським стандартам.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle