search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Полтава

Популярні в Європі і у нас в країні 3д панелі в Полтаві купити зараз набагато простіше, ніж кілька років тому. Якщо раніше на ринку оздоблювальних матеріалів були представлені імпортні продукти, то сьогодні в продажу є вироби українського виробника Gipster, які не поступаються; якістю зарубіжним аналогам.м. 

Чому попит на 3д панелі в Полтаві такий високий?

Оздоблювальний матеріал виготовляють з високоякісного гіпсу з додаванням особливих модифікуючих присадок. Завдяки такому складу 3д панелі володіють наступними важливими властивостями:

  • досить висока міцність;
  • хороша тепло- і звукоізоляція;
  • можливість наносити різні декоративні покриття;
  • простий монтаж;
  • легке прибирання;
  • можливість ремонту при пошкодженні.

Крім цього, 3д панелі в Полтаві затребувані завдяки своїм прекрасним естетичним параметрам. Ці вироби дають можливість без великих витрат до невпізнанності змінити інтер'єр будь-якого приміщення, не вдаючись до дорогих технологій.

3д панели в Полтаві, ціна яких вас напевно влаштує

region-image

У Полтаві в компанії Gipster є офіційні представники, які можуть запропонувати повний спектр продукції за цінами від виробника:

  • ars
  • inside design
  • rozetka
  • domok

Наші партнери по бізнесу не тільки нададуть вам оригінальну продукцію найвищої якості за найкращими в Україні цінами, але і допоможуть вирішити питання з виконанням обробки 3д панелями.

Декоративні 3D панелі в Полтаві

Доступна ціна матеріалу - це важливий фактор, що забезпечує на нього високий попит. Відносно недавно гіпсова 3д обробка була по кишені тільки забезпеченим людям, і найчастіше тривимірні панелі можна було зустріти в магазинах, ресторанах, розважальних комплексах, офісах. Завдяки появі такого виробника як Gipster декоративні панелі в Полтаві стали доступні абсолютно всім. Розумна ціна, висока якість, оперативні поставки привели до того, що панелі з гіпсу почали широко використовуватися і в житловому будівництві. Обробку гіпсом можна тепер зустріти у звичайних квартирах і приватних будинках.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle