3D панелі Рівне

Page City

Декорування інтер’єру житлового чи нежилого приміщення – справа кропітка та відповідальна. Вона вимагає зваженості та художнього смаку. Щойно гіпсові 3D панелі з’явилися в Рівному та на українському ринку будівельних декоративних матеріалів, як швидко встигли завоювати прихильність дизайнерів, будівельників і звичайних споживачів. Адже це оптимальний сучасний оздоблювальний матеріал, який все частіше використовується для створення стильних, ексклюзивних інтер’єрів за розумні кошти.

Рівне як місто, що є обласним центром, має крамниці, торгівельні центри та супермаркети, що спеціалізуються на продажі різноманітних будівельних матеріалів, а також елементів декору. На сьогодні на них представлені 3D панелі (Рівне) від різних виробників. Проте звернемо вашу увагу на вироби від української компанії Gipster, що має власне розвинене виробництво декоративних елементів з гіпсу та бетону: колони та бази для них, 3D панелі, рами для дзеркал, капітелі тощо.

Gipster – перша компанія, що ввела моду на гіпсові панелі на українському ринку. Отже, при бажанні знайти гіпсові 3D панелі в Рівному виробництва компанії Gipster неважко. Що ж можна сказати про самого виробника

Gipster вже понад 3 роки активно виробляє та продає свої декоративні вироби по всій території України та за кордоном. За цей час виконано понад 3000 замовлень, що підтверджує високу якість продукції та обслуговування. Адже піклуючись про власний імідж, виробництво Gipster організувало обслуговування клієнтів на найвищому рівні, про що свідчить наступне.

Індивідуальний підхід до кожного покупця та партнера. Керівництво компанії слідкує за наявністю товару на складах, швидким виготовленням індивідуальних замовлень. Постійно контролюється суворе дотримання технології виробництва та випуск виробів найвищої якості. Продукція компанії Gipster пройшла всі необхідні перевірки та одержала сертифікати якості. Можливість здійснювати оплату за придбаний товар зручним для вас способом: післяплата, готівковий або безготівковий розрахунок, можлива оплата частинами. Одним з небагатьох мінусів гіпсу - це його невисока вологостійкість. Продукція Gipster не може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також при виконанні фасадних або інших зовнішніх оздоблювальних робіт. Декоративні тривимірні плити - це відмінний спосіб надати житловому, офісному або торговому приміщенню індивідуальність, не вдаючись до великих витрат.

Гіпсові 3D панелі купити в Рівному

Гіпсові 3D панелі в Рівному можна знайти в точках продажу, що є частиною дилерської мережі компанії Gipster. До них належать:

ars
ars

Офіційні дилери компанії нададуть вам вичерпну консультацію з приводу монтажу, варіантів декорування, необхідності догляду за матеріалом, тому в Рівному купити 3D панелі з гіпсу можна вигідно саме тут.

Отже, ми з’ясували, що в Рівному наявні магазини, що представляють продукцію компанії Gipster – найкращого вітчизняного виробника гіпсових 3D панелей. Замовлення можна зробити у кожного з них, звернувшись до продавця-консультанта. Навіть з віддалених куточків області клієнти приїжджають в Рівне купити 3D панелі, обравши потрібний дизайн за наявними зразками чи фотографіями з каталогу.

Декоративні панелі 3D в Рівному

Величезний вибір варіантів дозволить без проблем вибрати рішення для будь-якого інтер'єру, яке буде радувати власника, його близьких, гостей довгі роки. Всі 3D-панелі виготовлені з високоякісного природного гіпсу з добавками, що модифікують. Полімерні компоненти, що входять до складу матеріалу, забезпечують гіпсу додаткову пластичність, яка дозволяє при литті домогтися максимального промальовування дрібних елементів, а також робить гіпсові елементи більш міцними.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!