3D панелі Суми

Page City

Гіпсові 3д панелі в Сумах купити зараз просто - компанія Gipster пропонує свою продукцію європейської якості сумчанам і жителям області за дуже привабливими цінами. Якщо ви вважаєте, що оригінальний інтер'єр з облицюванням стін гіпсовими елементами - це дорого і складно, зателефонуйте нашим менеджерам і отримаєте найактуальнішу інформацію, яка переконає вас у зворотному. Декоративні панелі в Сумах з категорії VIP-обробки давно вже перейшли в розряд загальнодоступних матеріалів. Не так давно гіпсові деталі застосовувалися лише на об'єктах, пов'язаних з бізнесом, але зараз ця продукція широко використовується при виконанні обробки також і в житлових приміщеннях.

Декоративні панелі в Сумах –чому саме 3D панелі від GIPSTER?

Про те, наскільки незвично і привабливо виглядає приміщення, в обробці якого використані 3д панелі, навряд чи варто розповідати. Про це знають всі, хто так чи інакше цікавився сучасними інтер'єрними матеріалами. Але не всі знають, що крім естетичної привабливості, цей продукт володіє ще цілим рядом важливих для споживача якостей:

великий вибір різних форм, розмірів елементів; простий монтаж, який можна виконати самостійно; хороші звуко- і теплоізоляційні властивості; простий догляд; довговічність.

3д панелі в Сумах: ціна яку ви знайдете тільки у нас

Попит на панелі з гіпсу для внутрішньої обробки в Сумах зростає з кожним роком. Вже зараз наш матеріал можна зустріти на десятках об'єктів міста і регіону. Продукцію, виготовлену компанією Gipster, в Сумах і Сумській області представляють наші дилери:

ars
inside design
inside design
inside design

Ці компанії не тільки пропонують повний асортимент продукції фабрики Gipster, але також допомагають виконати установку панелей в приміщеннях різного призначення. 3д панелі в Сумах, ціна яких у наших представників дуже доступна, можуть бути доставлені за вказаною вами адресою.

Декоративні 3D панелі в Сумах

Представлені компанією Gipster 3д панелі в Сумах виготовлені на сучасному обладнанні з екологічно чистої сировини. Панелі складаються з природного гіпсу і модифікаторів природного походження, що поліпшують експлуатаційні властивості виробів. Панелі не викликають алергії, не виділяють токсичних речовин, не пахнуть. Єдиним протипоказанням використання цього оздоблювального матеріалу в житлових, торгових і офісних приміщеннях є висока вологість.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!