3D панелі в Одесі

Page City

Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів регулярно поповнюється новими пропозиціями. Гіпсові 3Д-панелі складно назвати новинкою – елементи облицювання з цього матеріалу широко використовувалися ще 50-60 років тому. Але в сучасному виконанні ці вироби мало схожі на своїх попередників. Висока якість матеріалу, стійкість до зовнішніх впливів і ефектний дизайн роблять тривимірні панелі актуальним елементом сучасного інтер'єрного дизайну.

Потрібно відзначити, що купити 3Д-панелі в Одесі сьогодні зовсім нескладно – цей оздоблювальний матеріал представлений в місті декількома крупними компаніями, що мають хорошу репутацію в будівельній індустрії. Гіпсові вироби користуються у одеситів великою популярністю – їх використовують як для обробки житлових приміщень, так і для оформлення інтер'єрів комерційної нерухомості (офісів, магазинів, ресторанів і нічних клубів).

Стінові панелі в Одесі

Одними з найбільш популярних різновидів 3Д матеріалів для виконання внутрішніх робіт є тривимірні стінові панелі (Одеса). Цей вид продукції включає в себе наступні вироби:

лофт-панелі; перегородки.

Лофт-панелі відрізняються від звичайних деталей облицювання великими розмірами. З їх допомогою можна створювати незвичайні сучасні інтер'єри, які в поєднанні з продуманим освітленням виглядають надзвичайно ефектно. Незважаючи на габарити, панелі лофт мають невелику вагу і їх монтаж не викликає ускладнень.

Гіпсові 3Д-перегородки є найбільш оригінальним способом зонування приміщення. З їх допомогою можна розділити будь-яке приміщення, не вдаючись до зведення стін. Важливою перевагою такого рішення є те, що крім привабливого і різноманітного дизайну, такі перегородки забезпечують безперешкодне проходження світла і пряму видимість. Це дає можливість уникнути додаткових витрат з установки додаткових джерел освітлення, а також дозволяє зберегти відчуття простору в приміщенні.

Декоративні 3D панелі в Одесі

Як ми вжеговорили, в Одесі придбати декоративні 3D-панелі можна без проблем. Продукціюкомпанії Gipster в місті і області представляє цілий ряд компаній:

Наші партнери в Одеській області

odessa partner
юдистрой
строй юг
odessa

В асортименті постачальників представлений повний спектр нашої продукції, починаючи від 3Д-панелей і закінчуючи перегородками. Всі вироби, пропоновані нашими партнерами, виготовлені на заводі Gipster і є оригінальною продукцією високої якості. Поставка панелей здійснюється в заводській упаковці, що забезпечує максимальну безпеку виробів при транспортуванні. На складах офіційних постачальників нашої продукції завжди знаходиться достатній обсяг продукції, щоб виконати будь-яку оптову поставку. Крім продажу 3Д-панелей, компанії також надають послуги з їх встановлення. Кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання у виробника, швидко і професійно виконають облицювання стін та монтаж перегородок з гарантією якості.

Декоративні панелі в Україні

Постачальники продукції готові надати цей затребуваний матеріал зі складу в будь-якій необхідній замовнику кількості. Середня ціна доставки партії гіпсових оздоблювальних елементів по місту становить 850 грн. Замовлення зазвичай потрапляє до покупця за максимально короткий термін.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!