search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі в Одесі

Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів регулярно поповнюється новими пропозиціями. Гіпсові 3Д-панелі складно назвати новинкою – елементи облицювання з цього матеріалу широко використовувалися ще 50-60 років тому. Але в сучасному виконанні ці вироби мало схожі на своїх попередників. Висока якість матеріалу, стійкість до зовнішніх впливів і ефектний дизайн роблять тривимірні панелі актуальним елементом сучасного інтер'єрного дизайну.

Потрібно відзначити, що купити 3Д-панелі в Одесі сьогодні зовсім нескладно – цей оздоблювальний матеріал представлений в місті декількома крупними компаніями, що мають хорошу репутацію в будівельній індустрії. Гіпсові вироби користуються у одеситів великою популярністю – їх використовують як для обробки житлових приміщень, так і для оформлення інтер'єрів комерційної нерухомості (офісів, магазинів, ресторанів і нічних клубів).

Стінові панелі в Одесі

Одними з найбільш популярних різновидів 3Д матеріалів для виконання внутрішніх робіт є тривимірні стінові панелі (Одеса). Цей вид продукції включає в себе наступні вироби:

Лофт-панелі відрізняються від звичайних деталей облицювання великими розмірами. З їх допомогою можна створювати незвичайні сучасні інтер'єри, які в поєднанні з продуманим освітленням виглядають надзвичайно ефектно. Незважаючи на габарити, панелі лофт мають невелику вагу і їх монтаж не викликає ускладнень.

Гіпсові 3Д-перегородки є найбільш оригінальним способом зонування приміщення. З їх допомогою можна розділити будь-яке приміщення, не вдаючись до зведення стін. Важливою перевагою такого рішення є те, що крім привабливого і різноманітного дизайну, такі перегородки забезпечують безперешкодне проходження світла і пряму видимість. Це дає можливість уникнути додаткових витрат з установки додаткових джерел освітлення, а також дозволяє зберегти відчуття простору в приміщенні.

Декоративні 3D панелі в Одесі

Як ми вжеговорили, в Одесі придбати декоративні 3D-панелі можна без проблем. Продукціюкомпанії Gipster в місті і області представляє цілий ряд компаній:

region-image

Наші партнери в Одеській області

  • odessa partner
  • юдистрой
  • строй юг
  • oddesa partner two

В асортименті постачальників представлений повний спектр нашої продукції, починаючи від 3Д-панелей і закінчуючи перегородками. Всі вироби, пропоновані нашими партнерами, виготовлені на заводі Gipster і є оригінальною продукцією високої якості. Поставка панелей здійснюється в заводській упаковці, що забезпечує максимальну безпеку виробів при транспортуванні. На складах офіційних постачальників нашої продукції завжди знаходиться достатній обсяг продукції, щоб виконати будь-яку оптову поставку. Крім продажу 3Д-панелей, компанії також надають послуги з їх встановлення. Кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання у виробника, швидко і професійно виконають облицювання стін та монтаж перегородок з гарантією якості.

Декоративні панелі в Одесі

Постачальники продукції готові надати цей затребуваний матеріал зі складу в будь-якій необхідній замовнику кількості. Середня ціна доставки партії гіпсових оздоблювальних елементів по місту становить 850 грн. Замовлення зазвичай потрапляє до покупця за максимально короткий термін.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle