3D панелі Вінниця

Page City

Вам набрид дизайн кухні, вітальні або спальні? Хочете оновити інтер'єр офісу або зробити дизайн магазина оригінальним? Бажаєте за помірну плату неординарно оформити готель чи ресторан? Тоді гіпсові 3D-панелі у Вінниці від компанії Gipster допоможуть вам реалізувати задумане, витративши на це небагато фінансових витрат і зусиль. Декоративні панелі при монтажі створюють унікальний і неповторний текстурований об'ємний малюнок на стіні, який робить простір стильним та неординарним.

3Д панелі використовують також при наявності на стінах нерівностей, які неможливо приховати звичайною плиткою або шпалерами. Якісно укладені вироби привнесуть затишок і стиль приміщенню, що зазвичай вимагає великих фінансових вкладень. Продукцію Gipster вибирають ті, для кого важливі переваги і якість будівельних матеріалів. Адже наші гіпсові панелі - це:

надійні елементи, що не схильні до тріщин, сколів; вогнетривкі панелі, що витримують високі температури; багатофункціональний декор, що застосовується для обробки стін, стель і для зонування простору (в якості перегородок); звукоізоляційний матеріал, що не пропускає шуми, акумулює тепло; якісний декор, що гарантовано самим виробником.

Купити 3D панелі в Вінниці

3д панелі у Вінниці від виробника Gipster ви можете замовити у одного з наших дилерів. Компанія має розгалужену партнерську мережу по всій країні, тому нашу продукцію ви можете знайти і купити в наступних компаніях на Вінничині:

Наші партнери в Вінниці

ars
inside design
rozetka
domok

Розширити нашу мережу і стати нашим партнером можуть будівельні офлайн і онлайн магазини, дизайнери та будівельні організації, яких цікавить збільшення своїх пропозицій. Ми пропонуємо вигідні умови для дилерів, гарантуючи їм прибуток від продажів.

Декоративні 3D панелі в Вінниці

Об'ємні панелі стають справжньою знахідкою при оформленні приміщень незвичайної стилістики. Так, декоративні панелі в Вінниці широко використовуються для декорування стін, стель в кафе, ресторанах і готелях, в офісних та комерційних приміщеннях. Також вони користуються популярністю при оформленні інтер'єру приватних будинків і квартир. Придбати гіпсові плити можна з найрізноманітнішими малюнками, серед яких популярністю користуються такі дизайни: Листя, Мушлі, Квадрати, Потік, Бульбашки, Італія.

Замовити об'ємні гіпсові полотна реально не тільки білим кольором, але і в кольоровому варіанті. Кольорові панелі розміщуються навіть в дитячій, адже фарба, яку наносять на поверхню, позбавлена токсичних речовин, швидко висихає. Вироби хороші тим, що їх можна вміло поєднувати з декором різної стилістики.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!