search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Волинь

Якісні і доступні за ціною гіпсові 3д панелі в Луцьку від компанії Gipster - це відмінний спосіб надати вашому інтер'єру максимальну індивідуальність. Тепер тривимірне облицювання стін гіпсом більше не є прерогативою комерційних об'єктів - придбати панелі, випущені в Україні на нашому заводі, може кожен.

3д панелі на Волині: запит на якісну продукцію

Представлені на будівельному ринку Луцька панелі 3д від Gipster - це оздоблювальні матеріали найвищої якості, виготовлені за спеціальною технологією з добірної сировини. Крім естетичного зовнішнього вигляду, наша продукція приваблює покупців також наступними важливими особливостями:

  • простий монтаж без складної підготовки поверхні;
  • можливість нанесення декоративного шару фарби;
  • тепло- і звукоізоляція;
  • простий догляд без спеціальних засобів, інструментів;
  • довговічність.

Наша продукція - це панелі з природного гіпсу з додаванням модифікуючих добавок, що поліпшують якість виробу. Багато хто вибирає 3д панелі на Волині для своїх квартир і будинків саме тому, що гіпс відмінно регулює рівень вологості в приміщенні, вбираючи і віддаючи пари води в залежності від стану повітря.

3д панелі на Волині, ціна яких вас здивує

Багато хто вже зрозумів, що 3д панелі на Волині, ціна яких у компанії Gipster завжди доступна - це один з найбільш сучасних і практичних способів обробки приміщення. Цей матеріал можна зустріти в луцьких магазинах, кафе, ресторанах, нічних клубах і офісах, а також в квартирах і будинках звичайних мешканців. Придбати панелі на Волині зовсім нескладно, так як продукцію Gipster в регіоні представляють відразу три наших офіційні дилери:

region-image

Наші партнери в Волинській області

  • ars
  • insider design
  • rozetka
  • domok

Декоративні 3D панелі в Луцьку

Матеріал широко використовується при створенні інтер'єрів житлових приміщень в міських квартирах, приватних будинках. Великий вибір варіантів оформлення гарантує, що знайдеться саме той дизайн, який ідеально підійде до загального задуму приміщення, додасть йому стиль і оригінальність. 3д панелі Волинь купити можна різних типорозмірів - це значно розширює можливості такої обробки.

3Д панелі в Луцьку, ціна доставки

від 350 грн.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle