Гіпсові 3D панелі в Закарпатті

Page City

Гіпсові 3Д панелі - популярний сучасний матеріал для декорування приміщень. Це квадратні плитки з рельєфним візерунком білого кольору, який можна змінити за бажанням у будь-який інший, гармонійно поєднуючи їх зі стилем приміщення. Для того щоб отримати стильне 3D зображення на стіні, стелі або іншій бажаній поверхні, потрібно гіпсові панелі з'єднати. Стиль малюнка при цьому вибирайте на свій смак, поєднуючи зі стилем приміщення.

Гіпсові панелі від компанії Gipster виконані у широкому асортименті, що дозволяє втілити будь-яку дизайнерську думку, створити неповторний ексклюзивний інтер'єр в комерційному, житловому або офісному приміщенні. Проявіть творчу фантазію, зробіть своє приміщення оригінальним разом із тривимірними гіпсовими панелями Gipster.

Купити 3Д панелі в Закарпатті вигідно і якісно

Компанія Gipster має розширену дилерську мережу, яка дозволяє роздрібним покупцям купити гіпсові 3Д панелі в своєму регіоні за доступною ціною, не переплачуючи за доставку. Клієнти можуть самостійно під'їхати до магазинів дилерів, щоб побачити і доторкнутися до матеріалу, переконатися в його міцності й надійності. Так, 3Д панелі в Закарпатті купити можна в компаніях Layer, Ліства і Італія.

Наші партнери в Закарпатській області

З повним асортиментом гіпсового декору можна ознайомитися на сайті компанії або, звернувшись до дилерів Gipster, які працюють по всій Україні. Побачити, відчути на дотик і купити 3D панелі в Черкасах ви можете у наших партнерів:

studio
велес

Для того щоб розширити асортимент товару якісними й затребуваними матеріалами, наша компанія пропонує взаємовигідне співробітництво магазинам і організаціям, які займаються реалізацією будівельних, декоративних матеріалів,а також дизайнерам інтер'єрів. Розповсюдження продукції Gipster приверне більше клієнтів, збільшить їх потік і, відповідно, ваш прибуток.

Декоративні панелі в Україні

Допоможуть створити неповторний дизайн в будь-якому приміщенні, наповнюючи його комфортом, унікальною атмосферою. Вибір панелі залежить від побажань покупця, його смаку, а також стилю і призначення приміщення. Наприклад, якщо ви прагнете оформити кімнату в класичному стилі, можна замовити тривимірні гіпсові панелі Подушка, Троянди, Італія і Verdi. Нотки футуризму додадуть такі панелі, як Кристали, Рок, Аlvarium. Любителям стилю лофт підійдуть Prometheus Loft, Board.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

 • Вогнетривка

  Вся продукція витримує високу температуру

 • Екологічна

  При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

 • Якісна

  Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

 • Точна

  Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!