search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Запоріжжя

В останні роки для виконання внутрішньої обробки приміщень 3д панелі в Запоріжжі купити є багато бажаючих. Цей сучасний, естетичний і дуже привабливий за ціною матеріал дає можливість реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми і створювати чудові інтер'єри. Гіпсові облицювальні елементи, які відносно недавно могли собі дозволити тільки власники комерційної нерухомості і приватники з рівнем доходу вище середнього, завдяки продукції компанії Gipster стали доступні для всіх.

Декоративні панелі: Запоріжжя обирає європейську якість і розумну ціну

Крім естетичних якостей, які вже встигли оцінити багато наших клієнтів, 3д панелі мають інші важливі для споживачів властивості:

  • невимогливість до поверхні при монтажі;
  • проста установка, яку цілком можливо здійснити своїми силами;
  • відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • гіпоалергенність, екологічність;
  • простий догляд;
  • можливість зміни кольору і фактури поверхні без великих витрат.

Ціна панелей 3д також тішить. Продукція Gipster, що відповідає найвищим європейським стандартам, істотно дешевше закордонних аналогів.

Як купити 3д панелі в Запоріжжі?

3д панелі в Запоріжжі, що випускаються компанією Gipster, можна придбати у наших офіційних дилерів. Ці компанії можуть запропонувати повний асортимент нашої продукції за цінами від виробника в будь-яких необхідних клієнту обсягах. Тривимірні гіпсові панелі для обробки можна в Запоріжжі купити в наступних фірмах:

region-image

Наші партнери в Запоріжжі

  • ars
  • inside design
  • rozetka
  • domok

Наші партнери по бізнесу не тільки запропонують 3д панелі в Запоріжжі, ціна яких вам напевно сподобається, але і допоможуть виконати їх монтаж.

3D панелі в Запоріжжі в інтер'єрі

Сьогодні декоративні панелі в Запоріжжі широко застосовуються не тільки при виконанні ремонтів в магазинах, кафе, ресторанах, офісах, але і в приватних будинках і навіть міських квартирах. Великий вибір продукції різного типорозміру і оформлення надає відмінну можливість для вибору варіантів обробки на будь-який смак. Панелі з гіпсу для себе вибрали вже сотні жителів міста і області, попит на цей сучасний матеріал стає дедалі більше.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і упаковується в фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle