search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D панелі Житомир

Серед сучасних будівельних матеріалів, що використовуються для обробки настінних поверхонь, великий попит мають гіпсові панелі. Компанія Gipster пропонує 3Д панелі в Житомирі купити за прийнятною ціною в незмінній високій якості. Декоративні гіпсові панелі - багатофункціональний і екологічний матеріал, який дозволяє створювати на стіні об’ємний малюнок будь-якого розміру. Плити легко монтуються, створюють рельєфний візерунок, при цьому об'ємна картинка розширює простір і додає приміщенню вишуканості, індивідуальності.

Компанія Gipster - провідний виробник гіпсового декору в нашій країні, поставляє продукцію по всій території України. Завдяки цьому купити якісні стильні 3Д панелі в Чернівцях від виробника може кожен бажаючий.

Купити 3D панелі в Житомирі від офіційних представників

3Д панелі в Житомирі купити від виробника Gipster може дозволити собі практично кожен, незалежно від бюджету й досвіду будівництва, проведення ремонтних робіт. Компанія має розгалужену дилерську мережу по всій країні. Так, в Житомирській області нашу продукцію ви можете побачити й купити в наступних дилерів:

region-image

Наші партнери в Житомирській області

  • style studio
  • велес

З нами співпрацюють оптові та роздрібні магазини, дизайнери та організації, що багато років проводять ремонтні роботи. Стати партнером Gipster можете й ви, адже ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці й оптові ціни. Ваш асортимент товарів і послуг буде поповнений якісним затребуваним у покупців продуктом за прийнятною ціною.

Для того щоб розширити асортимент товару якісними й затребуваними матеріалами, наша компанія пропонує взаємовигідне співробітництво магазинам і організаціям, які займаються реалізацією будівельних, декоративних матеріалів,а також дизайнерам інтер'єрів. Розповсюдження продукції Gipster приверне більше клієнтів, збільшить їх потік і, відповідно, ваш прибуток.

Декоративні панелі в Житомирі

Реалізуючи свою продукцію на українському ринку вже багато років, у тому числі в Житомирській області, ми здійснили багато успішних проектів, створивши унікальний дизайн в приміщеннях різного призначення. Спочатку клієнтам пропонується придбати гіпсові 3D панелі білого кольору. Але, відходячи від стандартів, покупець може замовити плити, пофарбовані в будь-який відтінок, або ж самостійно декорувати їх на об'єкті. Гіпсові декоративні панелі в Житомирі можна підібрати для актуального сьогодні стилю лофт (Prometheus Loft, Board) або ж для футуристичного стилю (Кристали, Рок, Аlvarium), також є варіанти для класичного інтер'єру (Подушка, Троянди, Італія і Verdi).

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle