search
+380 68 177-66-43

Gipster - топовий виробник декоративних гіпсових виробів

Вітаємо вас, шановний клієнт. Наша компанія Gipster спеціалізується на виготовленні гіпсових панелей 3D. Запрошуємо скористатися нашими послугами всіх, хто бажає створити стильний і оригінальний інтер'єр в будинку, офісі, ресторані, магазині і будь-яких інших приміщеннях. Також ми запрошуємо до співпраці дизайнерів, фірм, що спеціалізуються на будівництві та ремонті. Використовуючи наші декоративні матеріали, ви зможете створювати унікальні інтер'єри практично у всіх стилях з мінімальними витратами часу і сил на проведення монтажних робіт.

Унікальний дизайн Завжди нові дизайнерські рішення для Ваших унікальних ідей
Новітні технології Використовуємо тільки екологічні гіпсові матеріали, а саме марку КНАУФ Г-10. М'який, чистий і не несе ризиків для здоров'я.

Гіпсова ліпнина на будь-який
смак і бездоганний сервіс

01 У нас не буває затримок з виконанням замовлень і прострочень з відправкою продукції клієнтам.
02 Кожна 3D панель ретельно перевіряється контролерами і упаковується в спеціальну фірмову тару, що забезпечує надійний захист від ударів в процесі транспортування.
03 Якщо при отриманні товару ви виявите пошкодження, ми зможемо в найкоротші терміни провести заміну.
04 У нашому каталозі представлені 3D панелі, що дозволяють створити шикарний інтер'єр практично у всіх стилях.
05 Наші консультанти завжди готові надати допомогу у виборі оптимальних об'ємних малюнків і орнаментів в залежності від ваших смакових переваг і особливостей приміщення.
06 Також ми надаємо послугу виготовлення ліпного декору за ескізами клієнта.