search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

Gipster - один із лідерив з виробництва гіпсового та бетонного декору на ринку України.

У нашому асортименті ви знайдете як звичайні гіпсові та бетонні панелі, перегородки, так і ексклюзивні продукти, такі, як Gipster Green - 3д панелі з мохом та Gipster Premium - преміальні панелі з вініловим покриттям, які вже не потребують фарбування, мають десятки кольорів, імітують фактури дерева, металу, мармуру та багато інших. Також дуже популярними серед наших клієнтів є лофт панелі із бетону. Для тих, в кого дизайн інтер'єру передбачає класику, у нас є великий вибір гіпсової ліпнини, наші колони, пілястри, капітелі стануть окрасою вашого дому чи офісу. Також у нас ви можете купити гіпсові багети різноманітних форм та стилів.

Останнім часом ми всі стали приділяти більше уваги дизайну інтер'єру, намагаючись поєднувати естетичну привабливість приміщень з їх функціональністю. Вироби з гіпсу та бетону ідеально вписуються в цю концепцію, будучи практичним  і при цьому дуже ефектним  варіантом декорування стін та, навіть, стель. 

Тому, запрошуємо переглянути наш каталог. Ми впевнені, що з продукцією Gipster ви зможете реалізувати будь який ваш дизайн-проект!