ᐉ Як має виглядати сучасна кухня? — блог Gipster
search
+380 68 177-66-43

Як має виглядати сучасна кухня?

    Люди, які мріють про стильний дизайн своєї кухні, часто ставлять собі це запитання. Говорячи про кухню сучасного типу, слід зазначити, що сучасними можуть вважатися не тільки кухні у стилі хай-тек або лофт. Навіть кухня в стилі кантрі може бути цілком собі сучасною, все залежить від матеріалів та технологій, які використовуються при проектуванні та безпосередньо в ремонті. Наприклад, якщо ви хочете затишну «скандинавську» кухню, але боїтеся, що вона буде справляти враження застарілої, то женіть геть ці думки. Сучасні кухні відрізняються різноманітністю від звичних для нас інтер'єрів епохи пізнього СРСР, коли всі квартири виглядали приблизно однаково.

Зроби свою кухню стильною за допомогою гіпсових панелей


    Чи варто замовляти дизайнерські кухні?


    Може здатися, що послуги дизайнера – це зайва трата сімейного бюджету, і вони покликані лише, щоб викачати з вас гроші. Але це зовсім не так. Розглянемо ситуацію, коли ви, роблячи ремонт, замовляєте кухонну гарнітуру, яка вам дуже сподобалась. Але, з якихось причин, вам не вдається вмістити всі шафки в один ряд, і майстри встановлюють їх там, куди вони влазять. Порушується цілісність інтер'єрного ансамблю. Багато випадків коли холодильник або мікрохвильову піч купують пізніше, і знайти для них відповідне місце в уже змонтованій кухні буває вкрай важко. Замовляючи інтер'єр у дизайнерів, ви не тільки позбудетеся цих проблем, а й отримаєте готовий проект, де все буде підібрано гармонійно та зручно.

  Які існують сучасні стилі дизайну кухні?

З ультрасучасних стилів, можна виділити три:

• мінімалізм

• Хай тек

• модерн

    Якщо говорити про мінімалізм, можна помітити, що він набув популярності ще в середині минулого століття, однак, повернувшись у моду кілька років тому, знову став суперактуальним. Монохромні кольорові гами, відсутність зайвих деталей, ставка на міцність та надійність – ось за що його цінують. Модерн від мінімалізму відрізняє більша увага до деталей, а також використання контрастних кольорів в оформленні інтер'єру. Хай-тек є найбільш просунутим з технічної точки зору дизайном, в якому максимально використовується різноманітні новинки техніки, а також поєднання скла з різними матеріалами. Багато стилів перетинаються, так що їхні елементи можна комбінувати.    

    Інтер'єр кухні в квартирі у першу чергу залежить від її розмірів. Вже нікого не здивувати об'єднанням кухні з вітальнею. Таким чином, у вас виходить кухня-студія. Єдина проблема полягає в тому, що швидше за все доведеться робити перепланування квартири, проте результат того вартий. Якщо правильно розділити кімнату на зони, такий інтер'єр може здатися вам найоптимальнішим. Однак при плануванні студії не забувайте про те, що вам потрібно буде встановити потужну витяжку, інакше запахи з місця приготування їжі будуть переслідувати вас по всій квартирі.

    Спроектована таким чином кухня буде сучасна та функціональна. Причому кухні-студії підійдуть як для великих, так і для маленьких квартир. Але може так статися, що перепланування зробити неможливо, значить потрібно придумати сучасний дизайн для невеликої кухні окремо. Для цього варто використовувати світлі тони, можна навіть білий колір. Також дуже сучасно і доречно виглядатимуть дзеркала, які візуально ніби розсунуть розміри кухні.

  Що використовують для сучасного ремонту кухні?

    Серед представлених матеріалів переважають: якісний пластик, скло, дерево. Також останнім часом широку популярність отримали гіпсові 3d панелі. Ними можна декорувати як стіни, так і стелю. Виглядають вони дуже ефектно і прекрасно вживаються з кухонним температурним режимом. Вони не темніють та не жовтіють від пари. Жирні плями з них дуже легко виводити.

    Сучасне оформлення кухні – хоч і складний, але досить цікавий процес, в якому ви можете проявити свою фантазію і втілити ті ідеї, які вам найбільш близькі. Щось можна підглянути в інших, щось придумати самому. Головне, потрібно пам'ятати, що на кухні важливий, перш за все, комфорт, адже саме тут ви будете готувати їжу для своєї родини, а щоб готувати з любов'ю, потрібно щоб робити це було зручно.