ᐉ Чим можна прикрасити інтер'єр кухні? — блог Gipster

Чим можна прикрасити інтер'єр кухні?

    Кухня є найдушевнішим місцем в будинку. Тут за обіднім столом збирається вся родина, саме тут за чашкою кави можна побути на самоті, сюди ми запрошуємо гостей, тут ми творимо кулінарні шедеври. Крім того, що вона повинна бути функціональною, інтер'єр кухні повинен радувати око, привносити глибоке почуття умиротворення, спокою. Тому багато десятиліть мешканці намагаються прикрасити кухню різними предметами декору, вибудовують дизайн таким чином так, щоб він був гармонійним. Для прикраси використовують найрізноманітніші способи, від картин і ваз, до різних настінних орнаментів й підсвічування.


  Ідеї декору кухні за допомогою фотографій і картин

    Найпростішим та дієвим способом є декор стін. У перших це картини і фотографії. Сьогодні можна замовити величезну кількість рамок найрізноманітніших форм, в які можна помістити як відомі репродукції, так і звичайні сімейні фотографії, які будуть нагадувати вам про найкращі моменти життя. Досить популярним є використання зображень міських пейзажів, мегаполісів. Добре підійдуть ретро-фотографії. Не варто забувати про класичний варіант - натюрмортах, які завжди актуально будуть виглядати на кухні.


 Еко-декор кухні

«Зелений» декор на кухні

    Дуже стильно та сучасно на кухні виглядають зелені рослини. Причому це стосується не тільки рослин у горщиках, а й вирощування овочів. Мода на здоровий спосіб життя та здорове харчування продовжує набирати обертів, багато мешканців облаштовують міні-сади, де самі вирощують зелень. Досить оригінально виглядає зелень у спеціальних дерев'яних контейнерах або скриньках, які можна розмістити як вам буде завгодно. Хтось вішає їх на гачки до стіни, хтось робить спеціальні ніші уздовж робочої поверхні або фартуха. Варіантів багато, але якщо ви хочете щоб ваша кухня ожила, неодмінно використовуйте цей елемент декору.


  Інтер'єр та декор кухні із застосуванням різних фактур

    Багато дизайнерів радять експериментувати – об'єднувати в інтер'єрі найрізноманітніші фактури та матеріали. Поєднуючи різні матеріали, ви домагаєтеся контрастного ефекту, який виглядає дуже оригінально. Щоб ефект контрасту був максимальним, поєднуйте матеріали різних фактур. Для кухні вдалим буде поєднання дерева та каменю. Це відразу створить більш сучасний та багатий вид в приміщенні. Однак не забувайте, що якщо ви вибрали гладкий камінь, то дерево потрібно вибирати з яскраво вираженою структурою деревини. І навпаки, якщо камінь шорсткий, то деревина повинна бути гладкою і відполірованою.


  Який краще оздобити кухню своїми руками?

    Творчі особистості часто прагнуть зробити елементи декору самостійно. Це дуже правильне рішення, оскільки ніхто не знає ваші уподобання й смаки краще за вас самих, плюс можна істотно заощадити гроші. Іноді це можуть бути звичайні малюнки на стінах. Особливо талановиті можуть створювати шедеври самостійно, у більшості ж випадків краще використовувати трафарет. Також можна прикрасити стіни різними предметами, наприклад, приклеїти яскраві тарілки. Деякі навіть спеціально збирають колекції таких тарілок, щоб показати їх гостям. Можна спробувати самому зробити елементи меблів, найпростішим з яких є табурет. Всі хлопчики вчилися робити табурети на уроках праці, настав час застосувати знання у житті. Можна робити саморобні світильники або вази, все залежить від вашої фантазії і навичок.


  Декор стін кухні із сучасних матеріалів

    Для декору також можна використовувати гіпсові 3d панелі, які дозволяють робити неповторні міні-шедеври. Плюс даної технології полягає в тому, що вона не вимагає занадто глибоких навичок, так як монтаж тривимірних панелей простий. Ви можете знайти в інтернеті величезну кількість варіантів їх використання або придумати свій. Головне, що вони прекрасно підходять для кухонь, оскільки легко миються і не бояться перепадів температури.

    Декор стін кухні – це справжнє мистецтво, і якщо додати трохи фантазії або порадитися з професіоналами, можна створити кухню своєї мрії, не витрачаючи великих грошей.