ᐉ Все, що потрібно знати про інтер'єр вітальні — блог Gipster
search
+380 68 177-66-43

Все, що потрібно знати про інтер'єр вітальні

    У нашому будинку не так багато місць, які залишаються на виду у домочадців та гостей. Якщо спальня або дитяча кімната – це особистий простір, куди сторонні заходять не часто, то вітальня є загальним місцем для всіх. Тут вечорами може збиратися вся сім'я, тут ми найчастіше приймаємо гостей. Тому дизайн цієї кімнати повинен бути бездоганним, й відображати смаки господарів. Також вітальня повинна бути функціональним приміщенням. Для цієї кімнати існує маса варіантів дизайну, кожен з яких створює свою атмосферу в домі. При виборі стилю оформлення потрібно враховувати розміри кімнати та функціональність. Хтось хоче зробити в головній залі собі робоче місце, хтось навпаки намагається створити якомога вільніший простір.Купити коричневы гіпсові панелі

  Як зробити інтер'єр в маленькій вітальні?


    Якщо вітальня у вас невелика, постарайтеся візуально надати їй більших розмірів. Для цього можна використати кілька способів. Найпростіший – це використання світлих тонів в оформленні стін. Якщо у вас, крім невеликої площі, ще й низькі стелі, можна використовувати горизонтальні лінії, які «витягнуть» кімнату. Вертикальні візерунки можуть бути як на меблях, так і використовуватися при декоруванні стін. Найбільше місця у вас займуть меблі, так що постарайтеся використовувати або невеликі, або ж різні види розкладних меблів, або ж меблі-трансформери, які можна зручно скласти.

    Інтер'єр вітальні потрібно робити з урахуванням того, що тут буде вирувати життя, і, можливо, більшу частину вільного часу ви будете проводити саме тут. Одне з центральних місць у вітальні займає телевізор. Щоб вам нічого не заважало комфортно дивитися улюблені фільми й телепередачі, потрібно засвоїти одне правило: не ставте телевізор перед вікном або біля нього. В іншому випадку вам будуть заважати відблиски, і постійно доведеться опускати штори. Багато хто робить з кімнати для приймання гостей вітальні подобу меблевого салону і розміщують там всі меблі, яка не прижилася в інших кімнатах. Робити це категорично не варто, а для приймання гостей вам буде достатньо двох однакових диванів.

    Дизайн інтер'єру вітальні вимагає багато світла, оскільки в більшості випадків – це найбільша за площею кімната в будинку чи квартирі. Зовсім не означає, що потрібно вкручувати найпотужніші лампочки. Набагато доречніше буде продумати кілька джерел світла. Для цього можна встановлювати як торшери або бра, так і маленькі вбудовані лампочки які дадуть комфортний світ в приміщенні.


Купити бежеві гіпсові панелі  Дизайн інтер'єру вітальні зі спальнею


    Малі габарити квартир змушують шукати різні варіанти оптимального розподілу житлової площі. Одним з таких варіантів є дизайн вітальні суміщеної зі спальнею. В першу чергу, потрібно розподілити зони, де ви будете спати, а де приймати гостей. Співвідношення розмірів може бути різним, одиноким неодруженим на спальню потрібно менше місця, а сімейні пари намагаються зробити спальню більшою. Поділити зони можна як чисто візуально (оздоблення стелі, стін, різнорівневі підлоги) так і за допомогою перегородок. В якості перегородки може виступити як шторка або ширма, так і повноцінна стіна з гіпсокартону.


  Оригінальний інтер'єр стін у вітальні


    Оздоблення стін повністю залежить від вашого фінансового стану та смаку. Останнім часом дизайнери пропонують недорогий, але дієвий спосіб – створення акцентної стіни за допомогою гіпсових 3d панелей. Вона контрастує з іншими стінами та допомагає візуально розширити простір кімнати.