ᐉ Що таке гіпсові панелі? — блог Gipster

Що таке гіпсові панелі?

Article 1

Гіпсові панелі 3Д – це чудовий сучасний матеріал, здатний кардинально перетворити будь-яке приміщення. Використовуючи їх, можна швидко, якісно виконати дизайнерський ремонт квартири, офісу, ресторану або клубу. Матеріал чудово підходить для створення неповторних інтер'єрів, зонування приміщень будь-якого призначення. Величезний асортимент фактур, простота монтажу, обробки, можливість фарбування у будь-який колір зробили гіпсові інтер'єрні панелі 3д неймовірно популярними за дуже короткий строк, а попит на них швидко зростає.

Особливості облицювання гіпсовими 3Д панелями

Представлені сьогодні на ринку будівельних матеріалів гіпсові 3Д панелі – це сучасний оздоблювальний матеріал, виготовлений з високоякісного гіпсу з додаванням спеціальних модифікуючи добавок, що поліпшують експлуатаційні властивості виробу. Одна зі сторін такої панелі рівна, щоб забезпечити ідеальне прилягання до стіни для закріплення, а інша декорована рельєфним тривимірним малюнком. Вибір оформлення даного матеріалу сьогодні просто величезний, підібрати можна візерунок на будь-який смак.

Монтаж їх схожий з укладанням керамічної плитки великого розміру – вироби кріпляться на стіни за допомогою спеціального клею. Після укладання гіпсові панелі 3D не потребують додаткової обробки - їх можна відразу ж ґрунтувати, фарбувати або наносити на них інші декоративні покриття.

Варто також відзначити, що гіпс є дуже міцним матеріалом, тому 3Д гіпсові панелі досить стійкі до механічних пошкоджень. Також великим плюсом можна вважати те, що поверхню з таких панелей можна легко перефарбовувати у будь-які кольори скільки завгодно раз. Також вони дуже довговічні, можуть експлуатуватися до 50 років. Таку поверхню можна мити, використовуючи воду, м'яку щітку або тканину. Окремо варто згадати те, що гіпсові панелі є абсолютно пожежобезпечними - їх можна розміщувати поруч з будь-якими опалювальними приладами, в тому числі камінами, печами.На відміну від багатьох інших сучасних оздоблювальних матеріалів, тривимірне облицювання не вимагає спеціальної підготовки поверхні перед укладанням. Для установки досить очистити стіну від старих ділянок фарби або штукатурки, потім знепилити. Гіпс має чудову адгезію з такими матеріалами як природний камінь, цегла силікатна, цегла керамічна, бетон, пінобетон.

Використання декоративних
3D панелей

Article 2

Область застосування тривимірних панелей з гіпсу досить широка. Універсальність дозволяє використовувати 3D панелі гіпсові в самих різних приміщеннях, починаючи від віталень, спалень міських малогабаритних квартир, закінчуючи концертними залами, спортивними спорудами.

Вони можуть використовуватися як для суцільного облицювання стін, так для зонування. Другий варіант ідеально підходить для квартир-студій, кафе, ресторанів, при оформленні яких потрібно підкреслити певну зону, не використовуючи радикальних методів. У невеликих кімнатах навряд чи доцільно проводити облицювання всього приміщення - набагато ефектніше виглядатимуть гіпсові панелі на одній зі стін.

Чудовим дизайнерським рішенням є підсвічування стіни з 3D облицюванням. Правильно розташовані освітлювальні прилади спільно з якісно встановленими панелями, грамотно підібраною фактурою, забезпечать неймовірно ефектний результат. Дуже часто панелями з гіпсу облицьовують стіну біля узголів'я ліжка в спальні. Також популярним рішенням є монтаж їх на стіну, де буде розміщений телевізор.

Але даний матеріал можна використовувати не тільки для оздоблення стін. Дуже часто їм прикрашають стелі. Зрозуміло, для того, щоб така обробка виглядала цікаво, естетично, висота стель повинна бути набагато вищою за середню, тому в житлових приміщеннях таке рішення застосовується нечасто. А ось для кафе, ресторану, великого магазину або просторого офісу стелі, на яких встановлені 3Д панелі гіпсові, стануть справжньою окрасою, яку напевно оцінять відвідувачі.


Якщо ви поставили собі за мету створити оригінальний, неповторний інтер'єр, який до того ж не створить проблем при збиранні, тоді 3D облицювання – це чудовим варіант надати неймовірно ефектний вигляд будь-якому приміщенню, не вдаючись до серйозних витрат, трудомістких ремонтних робіт.я