ᐉ Що входить в комплексний ремонт квартири — блог Gipster

Що входить в комплексний ремонт квартири

     В наші дні існують досить різноманітні варіанти ремонту, і відрізняються вони як за своїми масштабами, так за фінансовими витратами. Найменш трудомістким і найдоступнішим за вартістю є косметичний ремонт. Він передбачає відновлення пошкоджених елементів оздоблення та внесення поверхневих змін. Комплексний ремонт квартири – це найбільш трудомісткий і дорогий процес, результатом якого приміщення повністю змінюється від початкового варіанта.


Приклад інтер'єру з використанням гіпсових панелей


   Який ремонт квартири вибрати: комплексний чи простий?


      Прийняття рішення про початок комплексного ремонту – завжди відповідальний крок. Неважливо, чи вам потрібен ремонт в невеликій кімнаті чи потрібно буде доводити до ладу велику квартиру. Ретельне планування робіт і витрат є одним з найважливіших ключів до успіху. На відміну від простого ремонту, зосередженого, в основному, на обробці, комплексні роботи передбачають цілий список відповідальних, складних завдань, метою яких є отримання функціонального, комфортного, привабливого приміщення, яке повністю відповідає потребам власника.

     Комплексний ремонт у квартирі-студії складається з наступних етапів:

  1. Повний демонтаж наявної обробки, комунікацій;
  2. Підготовчі роботи, у тому числі демонтаж або зведення стін;
  3. Прокладка мереж, електричної проводки, каналізації, водопроводу, вентиляції;
  4. Оздоблювальні роботи.

     Тут наведено досить примітивний план ремонтних робіт – багато проектів ремонту квартир комплексним методом містять сотні пунктів, кожен з яких містить більш деталізовані підпункти.

      Якщо ви стали власником бувалої квартири, зі старими, аварійними мережами, неактуальною обробкою, не надто привабливим дизайном інтер'єру, простий ремонт квартири буде навряд чи доречний. Тільки повна комплексна реконструкція житла зробить приміщення зручними, безпечними і естетичними.


Фото чорних гіпсових панелей


   Сучасні матеріали в комплексному ремонті квартири


      Виконуючи комплексний ремонт приміщень, було б не дуже практично використовувати прості набридлі будівельні матеріали. Величезний вибір сучасних варіантів обробки, наприклад такий, як гіпсові 3D-панелі, дозволяє отримати неймовірно привабливі і при цьому практичні поверхні. Взагалі, у житловому будівництві гіпс продовжує займати провідні позиції і, крім 3D-облицювання, великим попит має гіпсова штукатурка, яка наноситься за допомогою спеціальних машин. Використання гіпсу забезпечує не тільки економію при виконанні оздоблювальних робіт, але і відмінний мікроклімат усередині приміщень. Цей матеріал має властивість вбирати в себе надлишки вологи, а потім, при підвищеній сухості, віддавати їх назад. Стіни, оздоблені 3D-панелями з гіпсу або гіпсовою штукатуркою, також мають непогану звуко - і теплоізоляцію – пориста структура матеріалу працює як своєрідний утеплювач.