ᐉ Cтиль хай тек в інтер'єрі — блог Gipster
search
+380 68 177-66-43

Cтиль хай тек в інтер'єрі

Чорно-білий декор з використанням гіпсових панелей

   
 У ХХ столітті високі технології остаточно заполонили життєвий простір. На перше місце виходить функціональність і зручність. В кінці минулого століття нові технології проникли в дизайн інтер'єру, стиль «хай тек», власне, і перекладається як «високі технології». Гаджети, девайси, і інші новинки техніки тісно увійшли у наше повсякденне життя. В час проривних технологій сформувався і новий стиль дизайну. Зовні досить простий і в якійсь мірі навіть аскетичний, але це лише перше враження. Насправді за уявною простотою ховається безліч оригінальних ідей для дизайну.


   Як зробити ремонт в стилі хай тек?

     Для початку слід чітко визначити деталі, які характеризують цей стиль:

  • Однотонні меблі, часто того ж кольору, що й стіни
  • Металеві елементи конструкцій
  • Проста і лаконічна геометрія простору
  • Хромовані меблі
  • Використання різних елементів підсвічування
  • Світильники, зроблені в модерному стилі
  • Стіни, як правило, цегляні або бетонні без шпалер
  • Розсувні конструкції
  • Гра світла і відтінків, яка забезпечується безліччю джерел світла

     Це далеко не всі особливості цього стилю, але серед основних виділяються саме ці.     


     Якщо ви задумали зробити дизайн квартири в стилі хай тек, то майте на увазі, що вам, перш за все, доведеться продумати багато джерел світла. У вітальні будуть переважати світлі пастельні тони. Досить рідко в даному стилі зустрічаються кольорові гами, в основному це однотонність, однак вона не має бути нудною. Яскраві елементи використовують переважно для підлоги та елементів меблів, але з цим треба бути дуже обережним. На підлогу кладуть плитку, лінолеум або однотонний паркет. Велика кількість хромованих деталей буде відтіняти світло всередині кімнати.


Квартира хай тек обов'язково повинна містити велику кількість різноманітних аксесуарів. Вони вдихнуть життя у суворий технократичний інтер'єр. Вітається використання жалюзі як горизонтальних, так і вертикальних форм. Можна використовувати різні вироби з гартованого скла і металу абстрактних форм. Це додасть витонченості. Важливим атрибутом є різні аксесуари. Наприклад, дуже часто використовують настінні годинники різних форм.

         Мінімалістичний декор спальні з використанням гіпсових панелей

Дизайн стелі в стилі хай тек

Найпопулярнішим рішенням є натяжна стеля, яка дозволяє розмістити освітлювальні прилади, як того вимагає дизайн. Нововведенням є використання тривимірних панелей для стелі, які відтворять неповторну картину і доповнять ваш високотехнологічний стиль своєю родзинкою. Також використовують глянець світлих, але не занадто яскравих тонів. Якщо не приділити достатньо уваги стелі, то ідея з якісним ремонтом може провалитися.


Якщо ви бажаєте йти в ногу з часом, то вам дуже знадобляться стінові 3d панелі. Завдяки легкості установки і невисокій ціні вони здобули величезну популярність серед любителів хай-тека. Дизайнери прекрасно інтегрують їх в сучасний інтер'єр, і треба визначти, що вони виглядають дуже гармонійно.


Стиль хай тек – це новий тренд, освоївши який ви зможете зробити своє житло функціональним, стильним і модним одночасно. Ви можете порадитися з досвідченими фахівцями, або почати впроваджувати цей стиль самостійно. Але важливо пам'ятати, що який стиль ви б не вибрали, житло насамперед має бути зручним для всієї родин