ᐉ Готові ідеї ремонту — блог Gipster
search
+380 68 177-66-43

Готові ідеї ремонту   Прикрасьте ваш будинок з шиком


     Всім відомо, що комфортний і приємний інтер'єр житла – запорука успішного проживання в ньому. Однак на сьогодні існує стільки різних ідей дизайну інтер'єру, всілякі матеріали для їх втілення, що деколи складно вибрати з них "своє". У такій ситуації орієнтуйтеся на поради професіоналів, екологічність матеріалів, їхню вартість і практичність.


   Гіпсовий декор – новий крок в майбутнє.


     Гіпсовий декор – це хоч і не новий, але все ж актуальний спосіб декорування приміщень різного призначення. Цей матеріал є досить міцним, витривалим, абсолютно безпечним для людини, що робить його підходящим варіантом для всіх типів квартир. Також цей спосіб декорування  додасть приміщенню особливий шарм, задасть настрій. Гіпс застосовується в побуті дуже давно, але багато хто досі не знає про цей матеріал.


   Як же можна використовувати гіпс в інтер'єрі?

     Оскільки гіпс додає свіжу нотку в ідеї інтер'єру, його використовують досить по-різному. Все залежить від стилю приміщення, його параметрів, побажань замовника і фантазії дизайнера.

      3D панелі – відносно новий, але вже досить популярний вид декорування житлових квартир. Стіни та стеля, облицьовані тривимірними гіпсовими панелями, виглядають незвично, адже вони можуть мати різні зображення і форми. Причому форми можуть бути об'ємними, оригінальними, все залежить від фантазії замовника і виконавця.

     За допомогою гіпсу можна прикрашати і стелі. Гіпс допоможе не тільки підкреслити ваш вишуканий смак, але і приховати деякі дефекти поверхні, зробивши стелю рівною.


      Останнім часом гіпс став широко використовуватися і в обробці розеток. Колись така необхідна, але не особливо симпатична конструкція, тепер є чудовим елементом декору і радує око оновленим виглядом.


         Цікаві ідеї ремонту включають гіпсові колони, їх можна використати в будь-якій за розміром квартирі. Колони самі по собі вважаються втіленням витонченості, класичного стилю. Особливо ефектно вироби будуть виглядати у великих приміщеннях, оформлених в античному, римському, готичному стилі. Втім, ремонт ідеї з використанням колон можуть втілити будь-яку форму – матеріалу легкий, податливий і міцний.

Однією з дійсно цікавих ідей для ремонту є обробка вентиляції з допомогою гіпсу. Гіпс допоможе приховати «зайву» деталь інтер'єру, прикрасивши її. Візерунок, форму можна підібрати самостійно або проконсультуватися з дизайнером.


Пам'ятайте, що ідеально втілений ремонт в кімнаті, ідеї якого можуть бути найрізноманітнішими, буде говорити про вишуканий смак власника, його статус. Сьогодні для цих цілей створена різноманітне гіпсове оздоблення. За допомогою цього матеріалу можна відтворити дизайн різних епох, актуальних в будь-який час. Також можна власноруч розробити дизайн гіпсових елементів або звернутися за допомогою до дизайнера, щоб створити власні оригінальні прикраси для приміщення. Гіпсова обробка не боїться води або цвілі, має тривалий термін служби, є абсолютно безпечною для здоров'я, а тому є ідеальною вашого дому. Ліпний декор – це ефективний інструмент у руках дизайнера.