ᐉ Ідеї ремонту вітальні — блог Gipster
search
+380 68 177-66-43

Ідеї ремонту вітальні

     Оформлення власного житлового простору завжди було актуальним. Культурна спадщина ЮНЕСКО бере свій початок з оформлення будинків та кімнат у старовину. Сьогодні ці тенденції не втратили своєї популярності, кожне приміщення в будинку має свої особливості, свій характер і стиль. Виходячи з цього, існують вже сформовані стилі дизайну для спалень, віталень, кухонь, прихожих.


   Особливості вітальні


      Найбільш відвідуваною і популярною кімнатою в будинку є вітальня. Саме тут відпочивають домочадці, збираються гості, проводяться зустрічі. Сьогодні можна знайти різноманітні ідеї для дизайну кімнати з будь-яким застосуванням. Традиційно в наш час мало хто може похвалитися окремою вітальнею. Бо кімната, яка бере на себе функції і спальні, і вітальні, декорується ретельніше. Якщо дане приміщення дозволяє за своїми габаритами використати масивні конструкції, то буде цілком доречно там використати:

  • колони;
  • арки;
  • рами під картини;
  • обрамлення камінів;
  • ліпнину.

      Багато людей намагаються робити ремонт своїми руками. В інтернеті демонструються майстер-класи з самостійного ремонту, декорування житла на будь-який смак. Тому знайти серед них креативні ідеї для вітальні не складе труднощів. Багато з них досить прості у виконанні, але виводять на принципово новий рівень вигляд приміщення.


   Матеріали та ідеї


      Коли йдеться про ремонт, то всі необхідні матеріали обираються в будівельних магазинах. Деколи можна почерпнути корисні ідеї для ремонту вітальні просто біля вітрин. Крім предметів інтер'єру, красу дизайну створюють стаціонарні декоративні елементи. Сьогодні це легкі деталі, які імітують ліпнину. З їх допомогою можна створити видимість об'ємної колони, оформити світильники і розетки, стики стелі та стін.

     Але не варто йти на поводу у простоти використання і низької вартості. При виборі сучасних матеріалів звертайте увагу на їх екологічність. Саме тому краще зупинити свій вибір на гіпсі. Це природний мінерал, що широко застосовується в дизайні інтер'єру в якості відтворення ліпнини, тривимірної поверхні, т. п. Така обробка дуже довговічна і якісна, до того ж має масу переваг перед аналогами з поліуретану. Зовні легко відрізнити ліпнину з гіпсу від поліуретанової. Також з цього натурального матеріалу можна створювати об'ємні художні композиції – свого роду скульптури на стіні. З ними ремонт вітальні стане оригінальним і ексклюзивним.


   Популярні тенденції


     На піку популярності в темі оформлення приміщень зараз знаходяться 3D-панелі. Їх використовуються не для декорування окремого елементу або ділянки, а всієї стіни. В результаті виходить незвичайна текстура стіни, яка привертає увагу і задає настрій всьому приміщенню. Варіанти таких панелей різні, тому можна підібрати саме той декор, який буде найкраще гармоніювати з рештою простору і вигідно його відтіняти.

     Гіпсову ліпнину також часто використовують для приховування технічних елементів, нерівностей поверхні. Так, під гіпсові панелі можна заховати систему освітлення, приховати тріщини і борозни в стінах.

     Не бійтеся експериментувати, гіпс допоможе втілити в реальність найсміливіші ідеї для дизайну інтер'єру.