ᐉ Створіть унікальний інтер'єр спальні — блог Gipster

Створіть унікальний інтер'єр спальні

 Купити гіпсові 3d панелі в спальню

    Спальня – те місце, де нам ніхто і ніщо не повинно заважати. Це найінтимніший куточок будинку, інтер'єр якого повинен викликати тільки позитивні почуття умиротворення. Перше слово, яке повинно характеризувати вашу спальню – «затишок». У той же час, всім хочеться, щоб інтер'єр спальні відповідав внутрішньому світу людини. Завжди знайдуться люди, які прагнуть створити щось оригінальне: роблять стіни в темних тонах або застосовують різні дизайнерські нововведення. Не бійтеся експериментувати. 


  Як зробити правильний інтер'єр маленької спальні? 


    Отже, розглянемо основні поради для облаштування маленьких спалень. Найкращим рішенням буде розташувати спальню подалі від вхідних дверей. Якщо планування будинку або квартири не дозволяє зробити простору спальню окремо від вітальні, то доречним буде використати зонування. Важливо поділити кімнату на зони візуально (з допомогою різних видів обробки стін) та фізично. Тут підійде все: ширма, пересувні двері на роликах, стелаж або інші способи. Важливо, щоб зона для сну була відгороджена. Найбільше простору в маленькій спальні займає ліжко, тому потрібно інтегрувати його у простір. Можна використовувати відкидне ліжко або ліжко, яка має спеціальні ніші, в які можна складати речі. Таким чином, ви звільнитесь від потреби ставити шафи або комод. 


 Інтер'єр сучасної спальні

  Якими бувають інтер'єри спалень у сучасному стилі? 


    Поняття «сучасний стиль» досить розмите, адже сюди відноситься як аскетичний і високотехнологічний стиль хай-тек, так і більш строкаті варіанти з яскравою обробкою стін. Однак можна сказати точно: сучасний стиль відрізняється функціональністю. Якщо брати ліжко, то воно повинно бути з натуральних матеріалів. Оздоблення стін і стелі може бути як простим однотонним, так і з застосуванням нових дизайнерських технологій. Однією з таких технологій є 3д панелі, які дозволяють створювати в спальні справжні шедеври в сучасному і футуристичному стилі. При їх монтажі слід враховувати габарити спальні, однак у будь-якому випадку їхня присутність створить унікальний і незабутній ефект. 
Інтер'єр класичної спальніЗатишний інтер'єр спальні в класичному стилі


    Якщо ви одразу уявили класичну спальню пострадянської епохи з килимами на стінах і великою громіздкою шафою, то слід про це забути. Та й взагалі, килими зі стіни слід було б давно прибрати, так як це давно неестетично, і до того ж є своєрідним заповідником для пилу. Найкраще уособлення класичного стилю - це спальня вікторіанської епохи у сучасному її варіанті. 


    Головні характерні риси цього стилю: 

  • Переважають світлі відтінки пасте-льних тонів;
  • Присутність елементів декору;
  • Велике ліжко з декоративною різьбою;
  • Всі предмети інтер'єру повинні поєднуватися в єдиний ансамбль.


    Дизайн інтер'єру спальні сильно залежить навіть від настрою людей, які там живуть. Наприклад, романтичні натури часто ставлять у спальні свічки в художньо виконаних свічниках, які також стають предметом інтер'єру. Або ж використовують велику кількість дзеркал. Хтось не уявляє свою кімнату для сну без вази з живими квітами, які надають спальні свіжості. 


  Інтер'єр спальні для інтелектуалів

    Іноді спальня може бути наділена особливими функціями, щоб відповідати характеру мешканців. Наприклад, спальні-бібліотеки для людей, які дуже люблять читати. Книги звичайно краще зберігати не у спальні, а от для читання це просто ідеальне місце. Для цього можна поставити спеціальне крісло або вибрати ліжко з високим узголів'ям для зручності. Потрібно забезпечити вдосталь сонячного світла для денного читання, і придбати гарні світильники для читання в темну пору доби.


  Як вибрати оптимальне поєднання кольорів в інтер'єрі спальні?

    При виборі кольору головне пам'ятати, що перше, що ви будете бачити зранку, це ваша спальня. Якщо вас не пригнічують темні відтінки, то можете сміливо використовувати їх, проте якщо для вас важлива свіжість і світло, віддавайте перевагу бежевим, світлим тонам. Спальня – це ваш особистий простір, тому вона має підходити саме Вам.