ᐉ Як правильно підібрати інтер'єр для спальні? — блог Gipster

Як правильно підібрати інтер'єр для спальні?

    Не секрет, що спальня є тим місцем в будинку, де ми проводимо дуже багато часу. Нескладно підрахувати, що тільки при щоденному восьмигодинному сні людина спить 2888 годин на рік, а це цілих 120 діб (!). Таким чином, правильно підібране оформлення буде допомагати гарно почати ранок і  сприяти приємному відпочинку ввечері. Психологи кажуть, що найважливішим кроком у створенні дійсно хорошого інтер'єру є вибір кольору. З нього й варто починати. Всі подальші дії: вибір меблів, декору, матеріалів безпосередньо знаходяться в прямійій залежності від обраного вами кольору. Класичними є бежеві та блакитні тони: обидва кольори позитивно впливають на самопочуття людини. Бежевий колір асоціюється з м'яким сонячним світлом, а блакитний дарує відчуття близькості до моря.


Купити гіпсові 3d панелі Італія


    Як зробити вдалий інтер'єр спальні?


    Далі йде етап планування кімнати. У жодному разі не варто робити спальню з кімнати, де є вхідні двері. Крім психологічного дискомфорту, є ризик, що в кімнату буде потрапляти пил, зайві звуки і навіть запахи. Краще вибрати кімнату подалі, де можна облаштувати дійсно комфортне місце для відпочинку. Також не треба захаращувати спальню великою кількістю меблів. Спробуйте визначити для себе, які речі вам потрібні тут у першу чергу, а які можна зберігати в вітальні або інших кімнатах. Те ж стосується і телевізора з ноутбуком – їхня присутність у спальні небажана, але якщо для вас це необхідність, або планування квартири не дає іншого виходу, тоді постарайтеся зробити так, щоб під час сну вони не знаходилися дуже близько до ліжка.


    Наступним кроком, пора визначитися в тому, який інтер'єр вибрати для спальні виходячи з її функціонального призначення. Потрібно шукати компроміс між багатофункціональністю і необхідністю залишити спальню світлою і просторою. В ідеалі спальня повинна служити тільки місцем для відпочинку. Дизайнери також останнім часом пропонують мінімалістичні варіанти спалень, що ні в якому разі, не означає, що вона повинна нагадувати аскетичну келію ченця.


  Як красиво зробити інтер'єр спальні?


    Універсальної поради щодо інтер'єру немає апріорі за визначенням, адже дизайн залежить від кількох основних чинників:

  • розміри кімнати;
  • Додаткові функціональні потреби;
  • Сума, яку ви готові витратити.

    У будь-якому випадку значну увагу доведеться приділити джерелам світла, і краще, щоб у кімнату потрапляло якомога більше природного світла.


    Спостерігаючи за різними варіантами спалень, багато хто роздумує, як створити інтер'єр спальні, який довгий час зможе залишатися актуальним. Для цього краще використовувати натуральні матеріали. У першу чергу це дерево – красиве і надійне дерев'яне ліжко завжди буде відмінно виглядати у спальні. Якщо про природне освітлення ми вже сказали, то штучним джерелам світла теж потрібно переділити увагу. У спальні не варто робити занадто яскраве світло, скоріше навпаки, тут підійде ніжне приглушене світло. А якщо ви любите почитати на ніч, то вас виручить світильник на приліжковій тумбі.

    У тому, як оформити спальню, не буває дрібниць. На стінах краще обійтися без великих картин, які тільки візуально «обтяжують» простір, зате дерев'яні настінні рамочки з фотографіями відмінно підійдуть. Добре виглядають різні жіночі шкатулки, які, перебуваючи на видному місці, чудово гармонують з інтер'єром. Якщо ви любите подорожувати, можна прикрасити кімнату різними екзотичними дрібничками, але не перестарайтеся, не потрібно перетворювати спальню в музей.


Купити 3d панелі з гіпсу в спальню


  Як прикрасити спальню?


    Експериментувати з дизайном у спальні можна і навіть потрібно. Прекрасним рішенням може стати використання 3д панелей, які допоможуть зробити незвичайні прикраси. Наприклад, часто виділяють акцентну стіну за ліжком, яка за допомогою 3д панелей може мати різні форми і відтінки. Виглядати таке рішення буде дуже ефектно. Тим більше тривимірні панелі дуже легко встановлюються і не вимагають особливого догляду.