ᐉ Як зробити гарний ремонт в маленькій кімнаті — блог Gipster

Як зробити гарний ремонт в маленькій кімнаті


     Невеликі житлові приміщення можуть мати багатофункціональне призначення, але найчастіше вони перетворюються в спальню. З плануванням інтер'єру такої кімнати може виникнути безліч проблем, так як, крім ліжка, необхідно розмістити різні комоди, полички та шафу, щоб забезпечити максимальну зручність. При цьому варто враховувати деякі нюанси ремонту:

  • правильний підбір оформлення;
  • вибір меблів;
  • встановлення декоративних елементів (молдинги, гіпсові перегородки).


   Чим світліше, тим краще – основне правило ремонту маленької квартири

     Маленькі кімнати люблять світлі тони. Це допомагає візуально розширити приміщення. Але важливо не перебільшити з кількістю білого кольору, щоб не створювалося враження стерильної палати. Щоб уникнути цього необхідно використитати кілька відтінків, що нададуть кімнаті контраст.   В якості каталізаторів контрасту можуть виступати окремі декоративні предмети, меблі або підлога, виконані в теплих або деревних відтінках.У випадку, якщо приміщення зовсім малих розмірів, то елементом, на якому можна акцентувати увагу, виступає саме ліжко, розбавляє світлу обробку і надає певну індивідуальність та стиль приміщенню.

     Настінні прикраси відіграють велику роль в дизайні, планування кімнати, будь то дзеркало в красивій рамі чи витвір мистецтва. Декор не займає багато місця, зате надає вишуканість, смак, особливу елегантність вашій кімнаті.

     Все це можна підсумувати кількома словами:  чим світліше – тим більш просторою здається кімната, а це дуже важлива деталь, яка дозволяє показати значимість всього приміщення, а не тільки окремої кімнати.    Яскравість/креативність – слова синоніми чи антоніми?


        Згідно зі статистичними дослідженнями європейських дизайнерів, більше половини громадян не бажають використовувати світлу обробку, навіть якщо це ремонт в маленькій кімнаті. Тому з'явилися різні ходи і хитрі прийоми, що дозволяють крім використання білого кольору застосовувати більш яскраві варіанти, які здатні візуально розсунути стіни і підняти стелю. Серед таких варіантів використання різних скляних, дзеркальних або інших поверхонь, що віддзеркалюють. Для ремонту маленької кімнати і для збереження вільного простору зручно використовувати вбудовані меблі.      За даними того ж дослідження, більшість людей люблять використовувати червоний колір для оздоблення кімнат, зокрема для спальні. Дизайнери вважають, що це цілком зручно, адже саме у цього кольору дуже великий спектр відтінків. Це допомагає вибрати саме той колір, тон, який більше вам до смаку і використовувати його надалі.


      Прекрасним доповненням стилю, прикрасою інтер'єру можуть стати різні гіпсові панелі, молдинги або багети, які ідеально підійдуть для невеликих приміщень, створюючи неповторну атмосферу затишного житла. Недорогі декоративні елементи з гіпсу прекрасно справляються із завданням зонування простору. Правильний ремонт кімнати недорого передбачає використання саме такого декору – доступного за вартістю, але функціонального, ефектного на вигляд.