ᐉ Як зробити ремонт в квартирі, якщо у вас малий бюджет — блог Gipster

Як зробити ремонт в квартирі, якщо у вас малий бюджет

     Щоб зрозуміти, як можна дешево зробити ремонт, необхідно навчитися деяким хитрощам, про які і піде мова у цій статті.

      Почати складний і важливий ремонтний переворот варто з опитування всіх своїх друзів/близьких/колег. Варто запитати їх, чи не робив хтось з них недавно ремонт, щоб порадитися вже з «бувалими». Напевно, знайдеться хоч один, хто зможе підказати, які вироби зараз коштують дешевше і підійдуть вашому випадку, які матеріали актуальні, на що звернути увагу. Так, наприклад, сьогодні можна недорого придбати гіпсові панелі, молдинги, перегородки або багети, які прикрасять вашу квартиру за цілком прийнятну вартість. Важливо, що догляд за гіпсовими елементами дуже простий, а експлуатаційний термін достатньо довгий. До того ж, гіпс – це екологічно чистий матеріал.

      Недорогий ремонт - це мистецтво пошуку доступних за ціною, але якісних товарів. Для цього потрібно «закупитися» різними плитками і фарбами. Може звучати абсурдно, що треба купити 4 різні фарби для 4-х кімнат, але це працює. Завдяки такому розмаїттю кольорів ваша квартира по-новому засяє шармом і креативністю.


   Варіанти підбору засобів для недорогого ремонту наступні:


 1. Форуми.

  Як вони можуть допомогти зробити недорогий ремонт? Легко! Є багато інтернет-ресурсів, через які люди віддають зайві або непотрібні їм шпалери, плитку, паркет і т. д за безцінь, найчастіше навіть безкоштовно, ви платите тільки за вивезення. Цей трюк можна провернути і в соціальних мережах, розмістивши пост, хоча б для друзів і знайомих про те, що ви шукаєте недорогі матеріали. Може вони дадуть корисну пораду, де можна недорого купити необхідне.

 2. Шукайте «потрібних людей».

  Є безліч робітників, майстрів, які готові дешево запропонувати свої послуги в обмін на щось. Якщо ви можете щось запропонувати іншим людям взамін на їхні послуги, то ви отримаєте хорошу знижку. Ви завжди можете спробувати придумати, як продати свої послуги за гроші іншим. Не варто забувати, що дуже часто в наших коморах, гаражах, у бабусь, дідусів валяється купи «мотлоху», серед якого можна знайти дійсно корисні матеріали.

 3. Як знайти майстра, який знає свою справу і готовий працювати за невелику суму.

  Тут знову вступає в гру соціальний фактор, за допомогою якого ви можете знайти у своїх друзів майстрів. Іноді можна домовитися з дуже вмілим «любителем», який не має свого бізнесу, але має «золоті руки». Але головним «майстром» все одно є саме ви. У наші дні в інтернеті можливо знайти величезну кількість інформації про те, як клеїти шпалери, стелити паркет і т. д. Так, це складно, але заощадить величезну кількість грошей і назавжди отримаєте відповідь на запитання, як недорого зробити ремонт.

 4. На чому зекономити дуже складно, так це на заміні електропроводки і трубопроводу.

   Для цього краще найняти хорошого фахівця, який знає свою справу. Більше того, для цього треба велику кількість інструментів і приладів, які навряд чи є у простого чоловіка.

 5. Найкращий час року для ремонту це початок і середина осені.

  Також в цей час року ціни на будівельні матеріали значно падають перед зимою. Економія на ресурсах може складати до 15%.

 6. Розпродажі.

  Іноді фірма, яка будувала якусь будівлю, не встигаючи закінчити вчасно будівництво, бачить, що ресурсів занадто багато, а термін їх придатності не вічний. Так вона починає будівельний розпродаж, на якому з невеликою знижкою продає зайве. Для вас же це стане просто золотою жилою.Як зробити ремонт в квартирі, коли мало грошей.