ᐉ Як зробити ремонт у квартирі, де живеш — блог Gipster

Як зробити ремонт у квартирі, де живеш


     Ремонт - це дуже складний процес, і в кожному з його видів є свої тонкощі. Виділяють 3 основні види ремонту, залежно від складності, виду і обсягу робіт.

  1. Будівництво (створення приміщення з нуля, повне перепланування, добудовування прибудови, тощо).
  2. Оновлення інженерних мереж (повний плановий ремонт квартири, заміна електропроводки, труб водопостачання, тощо).
  3. Декорування (зміна основного декору).

     Декорування – це нескладні ремонтні роботи, найчастіше це оновлення покриття стін, стелі, перестановка меблів, перефарбовування стін, додавання гіпсових панелей, перегородок, молдингів або багетів, які найвигідніше купити в магазині GipsTer. Вимушено переїжджати за такого ремонту не потрібно, оскільки сама робота негучна, нескладна і досить швидка. Але, незалежно від цього, сучасні ремонти квартир вимагають обов'язкового укладання договору, навіть якщо виконавець – приватний майстер. У договорі обов'язково прописується графік роботи.

     Для квартир ремонтні роботи проводяться почергово в кожній кімнаті. Під час ремонту в одній кімнаті, ви зможете спокійно проживати в іншій. На жаль, ремонт однокімнатної квартири таким чином зробити не вдасться, вам доведеться переїхати на час.

     У результаті кількатижневих робіт ви побачите кардинально інший інтер'єр квартири. Оновлені стіни та стеля додадуть приміщенню свіжості та легкості.

     Оновлення інженерних мереж – це складний вид робіт, оскільки це досить гучні і багаті на пил процеси. Для вдалого проведення таких робіт вам необхідно обрати зручний алгоритм, в якому ви разом з майстром встановите правила поетапної роботи. Для кожної кімнати алгоритм буде різний, спочатку треба виконувати найбруднішу роботу, а вже після того більш чисту. Щоб здійснити мрію про красиву квартиру, найчастіше обирають саме цей вид робіт.
   Основні правила при декоруванні, оновлення інженерних мереж.


  1. Потрібно прибрати всі цінні речі і предмети декору.
  2. Накрити плівкою меблі, не забуваючи про двері, вікна, тощо.
  3. Придбати безпечні фарби, лаки, які призначені для внутрішніх робіт, не мають різкого, токсичного запаху.
  4. Проводити прибирання приміщення щодня від пилу та бруду.

     Будівництво - найскладніший і брудний вид ремонту. Він передбачає будівництво з нуля або повне руйнування перегородок, стін всередині готового приміщення, його повне перепланування. Якщо у вас відбуваються капітальні роботи в сусідній кімнаті, то переїхати на час ремонту доведеться обов'язково, бо уникнути проникнення частинок пилу та інших шкідливих речовин в інші кімнати не вдасться. Такий ремонт квартир - класика, результат таких дорогих робіт ви побачите після будівництва.
   Діти і тварини під час ремонту квартири


     На час переробки найкраще виселити домашніх тварин з квартири. Попросіть друзів чи родичів приглянути за домашнім улюбленцем на деякий час. Крім дискомфорту для працівників, ремонт може бути небезпечний для життя вихованців. З дітьми аналогічна ситуація. Не допускайте дітей до робочого приміщення та робочих інструментів і матеріалів, це небезпечно для їх життя і здоров'я!   Тимчасовий побут, коли вдома ремонт


     Під час будь-якого виду ремонту потрібно вибрати ті меблі, якими ви будете користуватися. Це може бути стара фурнітура, яку не шкода викинути після завершення. Не варто забувати про переносну електроплиту і т. п. пристрої. Навіть унітаз краще встановити тимчасовий, так як саме в нього ви будете зливати всі відходи та їдкі суміші.