ᐉ Як вибрати 3d панелі? — блог Gipster
search
+380 68 177-66-43

Як вибрати 3d панелі?

    Поява на нашому ринку 3д панелей стало причиною справжнього фурору, викликало величезний інтерес у фахівців і простих громадян. Простота установки не вимагає особливих навичок, а також демократична ціна стали запорукою їх успіху. Не дивно, що відразу ж з'явилися десятки компаній, які почали пропонувати подібну продукцію на ринку. У продаж надходять як матеріали відомих, що добре зарекомендували себе компаній, так і низькоякісні вироби, зроблені в кустарних умовах, без дотримання належних технології. При виборі треба бути дуже уважним.Купити гіпсові панелі під підсвітку


   Як вибрати 3d панелі для стелі?


    Можливість створити на стелі гарний об'ємний малюнок представляється цікавим рішенням не тільки для особистого будинку, але також для декоративного оздоблення інтер'єру в кафе, ресторанах або офісі. Стельові варіанти мають два незаперечних переваги:

  • Освітлювальні елементи можуть стати прекрасною заміною старих світильників
  • Здійснюють додаткову шумоізоляцію в квартирі

     Далі настає час для польоту вашої фантазії. Ви отримуєте можливість комбінувати різні малюнки й кольори, візуально розширюючи і зонуючи кімнату. Труднощі можуть виникнути лише при збиранні. Слід систематично витирати їх від пилу, що осідає на поверхні.


Купити гіпсові 3d панелі чорного кольору

     Один з найбільш поширених питань полягає в тому, як вибрати 3д панелі для стін. В умілих руках дизайнера, вони зможуть «оживити» ваші стіни, а також створять відчуття об'ємного простору в кімнаті. Сьогодні, ви можете підібрати вироби, виходячи з таких характеристик:

  1. Панель можна встановити навіть не нерівну поверхню стіни, за допомогою спеціальних профілів
  2. Добитися хорошого рівня шумоізоляції та теплоізоляції
  3. Повчити нешкідливий і екологічно чистий продукт, який не принесе шкоди людям з алергією або маленьким дітям
  4. Різноманітні можливості використання в будь-яких стилях домашнього інтер'єру

    Багатьом може здатися, що кухня не місце для експериментів, однак якщо ви вже задумалися про те, як вибрати 3d панелі для кухні, то смію вас запевнити, що на кухні вони будуть відмінно виглядати. Як правило, в кухні купують гіпсові панелі, так як вони стійкі до різних температурних режимів і легко піддаються миттю. Деякі дизайнери рекомендують різновиди зі стікла, які виглядають дуже ефектно, а при правильному монтажі будуть стояти довго і не принесуть незручностей. Також вони не будуть займати багато простору і допоможуть приховати деякі дефекти на стінах, якщо вони є. Таким чином, ваша кухня стане незвичайною і затишною.

     Якщо з кухнею все зрозуміло, то, як вибрати 3d панелі для ванної? Сьогодні роблячи ремонт у ванній, можна побачити безліч різноманітних варіантів, але тривимірна обробка, мабуть, саме красиве і незвичайне рішення. Довгий час вироби з пластику у ванній кімнаті вважалися економ варіантом, а більшість обирали плитку. З появою на ринку 3д панелей, такий вибір може змінитися, оскільки термін експлуатації виробів з ПВХ не менше, ніж у керамічної плитки, а ціна з установкою обійдеться набагато дешевше і швидше. Зовнішній вигляд ванної може нагадувати морські хвилі або тропічні пляжі, все залежить від фантазії замовника.