ᐉ Як вибрати колір спальні? — блог Gipster

Як вибрати колір спальні?

   Як часто вам доводилося відчувати, лягаючи спати в новій для себе обстановці, ви довго не можете заснути? Напевно, таке бувало з кожним. Виною всьому цілком може бути забарвлення приміщення. Далеко не всі люди сприймають кольори однаково, а для сну це дуже важливо. Тому вибираючи тон спальні, в першу чергу орієнтуйтеся на своє особисте сприйняття. Ті кольори, які діють найбільш заспокійливо і повинні стати основними у кімнаті для відпочинку. Саме вони будуть сприяти хорошому сну і бадьорому пробудженню зранку. Якщо ви не можете визначитися з тим, які тони для вас найбільш сприятливі, то можете скористатися підказками психологів.Купити жовті гіпсові 3д панелі

  Яке значення має колір стін у спальні?


    Вибір кольору дуже важливий, як з практичної, так і психологічної точки зору. З першого зрозуміло, що потрібно вибирати ті кольори, які є найбільш практичними в повсякденному житті. Однак використання сучасних матеріалів дозволяє гарно доглядати за інтер'єром будь-якого кольору. З психологічної точки зору існують дві групи різних кольорів: заспокійливі і збуджувальні. У спальні найкраще використовувати заспокійливі, хоча, опираючись на особисті побажання, ви можете використовувати будь-який колір.

    На питання, в який колір пофарбувати спальню, в експертів є декілька універсальних порад. В першу чергу радять вибирати м'які пастельні тони. Вони не будуть напружувати очі й більше підходять для релаксації. До таких відносяться:

колір слонової кістки
бежевий
кавовий
світло коричневий

      Ще одним прекрасним рішенням стане вибір різних відтінків блакитного і синього кольору. Вони також відмінно допомагають розслабитися і мимоволі нагадують колір неба або морських хвиль.


    Найкращі поєднання кольорів в інтер'єрі спальні


      Якщо основним кольором рекомендують вибирати більш спокійні відтінки, то поєднувати їх можна найрізноманітнішими способами, додаючи до них незвичайні і яскраві кольори. Дизайнери рекомендують поєднувати кілька кольорів, можна три або навіть більше. При чому, чим контрастніше, тим краще. Одним з найбільш універсальних можна назвати бежевий колір, який чудово поєднується з будь-якими яскравими квітами. Якщо ви вибрали основним кольором спокійний зелений, його можна сміливо поєднувати з малиновим або бордовим. Блакитний буде поєднуватися з салатовими та навіть чорними тонами.

  Приклади різних інтер'єрів спальні


    Найкращі кольори для спальні


      Якщо ми вже сказали про пріоритетне значення пастельних тонів, то також слід згадати про те, які кольори все ж є кращими. Відкинувши суб'єктивні думки, відзначимо, що цілком заслужено великою популярністю користуються:

  • синій
  • зелений
  • жовтий
  • білий колір

      При виборі синього кольору навіть посилаються на дослідження британських вчених, які визначили його найкращим для сну. Але якщо ви їм не довіряєте, то інформація про те, що сімейні психологи називають зелений найкращим кольором спальні для сімейних пар, може стати корисною.


      Визначаючи, який відтінок вибрати для спальні, можна придумати масу різних прийомів, щоб поєднувати різні кольори. Наприклад, за допомогою 3d панелі можна створювати різні об'ємні конструкції, і фарбувати їх в контрастний колір. А якщо ще й грамотно виставити підсвічування, то колір вашої спальні заграє зовсім незвичайними і приємними фарбами.

      Підсумовуючи, слід зазначити, що колір спальні цілком залежить від ваших уподобань, проте все ж варто дотримуватись певних принципів поєднання кольорів. Якщо на самому початку ремонтних робіт ви сумніваєтеся у виборі кольору, краще ще раз подумати, ніж потім картати себе в незатишній спальні.