ᐉ Як вибрати зручний інтер'єр кухні? — блог Gipster

Як вибрати зручний інтер'єр кухні?

    Кухня одне з найважливіших місць  будинку. Тут ми збираємося не тільки для того, щоб поїсти, на кухні часто збирається сім’я, щоб за чашкою чаю обговорити все, що сталося за день. Господині, які приготуються для сім’ї, інколи проводять тут більшу частину свого дня. Чи варто говорити, що зручний та затишний інтер'єр кухні помітно спрощує життя всіх членів сім'ї? Та й гостей ми нерідко приймаємо  саме на кухні, тому це приміщення має бути завжди бездоганним.


Купити гіпсових 3d панелей Cliff

   Як зробити кухню затишною і функціональною?

    Перш за все, вам потрібно пам'ятати про таке поняття як «кухонний трикутник», ще його називають «робочим трикутником»: плита, раковина умивальника і холодильник. При оформленні дизайну потрібно пам'ятати головне правило: доступ до всіх трьох зон повинен бути відкритим. Ще одним важливим елементом є робоча поверхня, де відбувається процес готування їжі. Вона, як правило, повинна знаходитися біля раковини. При визначенні місця кожної робочої зони потрібно знайти золоту середину між тим, щоб кухня не здавалася занадто тісною, через замалий простір між робочими поверхнями. Проте якщо їх розташувати далеко один від одного, ви будете швидко втомлюватися при приготуванні їжі. Оптимальна відстань – від півтора до двох з половиною метрів між зонами.
  Як обрати планування для кухні?


    Можна виділити п'ять основних способів планування:

  • однорядна
  • дворядна
  • Г-подібна
  • П-подібна
  • острівна

    При однорядному плануванні, як правило, рекомендують встановлювати мийку посередині, а холодильник і плиту з обидвох боків від неї. При дворядному – з одного боку буде розташовуватися холодильник і мийка, а плита з іншого. У Г-подібному та П-подібному плануванні так само посередині найкраще встановлювати мийку, а холодильник і плиту з різних боків. Якщо ви плануєте острівний інтер'єр, то на острів можна помістити як плиту, так і мийку.


Гіпсові панелі для декору кухні


  Як оформити оптимальний інтер'єр кухні?


    Дуже часто можна побачити розстановку, коли робоча поверхня на кухні захаращена різними предметами, які повинні зберігатися у спеціально відведених місцях: висувних ящиках або полицях. Щоб уникнути цього використовуйте навісні шафки та полиці, не дозволяйте предметам  зберігатися будь-де. Сама робоча поверхня повинна бути великою, щоб можна було вільно готувати їжу. Для додаткового місця можна використовувати висувні полиці або барну стійку.

Під час ремонту, багато хто роздумує над тим, який оформити кухню, щоб вона була максимально довговічною. Ми б хотіли звернути вашу увагу на деталь, якій дуже часто не приділяють багато уваги. Це фартух кухні, який відіграє велику роль в інтер'єрі. Поверхня стіни над плитою і робочою зоною піддається впливу пари, різкій зміні температур, на ній часто залишаються плями. Оптимальним рішенням в оформленні фартуха є використання 3D панелей, які не тільки неймовірно естетично виглядають, але й легко миються. Також вони володіють великою зносостійкістю.


Купити гіпсові 3д панелі Цеглинки для кухні

  Який повинен бути інтер'єр, щоб було зручно готувати?

    Кухня має бути функціональною, щоб приготування їжі було легким та приносило задоволення. При розробці зручного інтер'єру не забувайте, що у місці приготування їжі має бути декілька джерел світла. Світло потрібне як над обіднім столом, так і над робочою поверхнею, тому часто використовують додаткові діодні лампочки. Проте головне питання полягає в економії простору. Для цього використовують не тільки навісні шафки і полиці, нагорі можна закріпити навіть мікрохвильовку на зручній для вас висоті.

   Яке оформлення кухні зараз в моді?

    Виділити єдиний «трендовий» стиль неможливо, проте можна виділити кілька тенденцій:

  • індустріальний, або лофт стиль, з великими вікнами та величезним простором;
  • скандинавський або кантрі стиль, який поєднує у собі світлі відтінки та обов'язково використання екологічних матеріалів;
  • мінімалізм. Тільки функціональні речі та меблі  чітких геометричних форм.