ᐉ Скільки коштують 3д панелі — блог Gipster

Скільки коштують 3д панелі

      Модне слово "3д", як позначення тривимірних зображень, ввірвалось в наше життя зовсім недавно. З'явилися 3д фільми, почали використовувати 3д принтери, але поява такого матеріалу для обробки інтер'єрів для багатьох лишалося загадкою. Коли магазини почали пропонувати покупцям подібну продукцію, то здавалося, що вона коштує шалених грошей, але на ділі виявилося все трохи по-іншому. Мало того, що цей матеріал суперсучасний, він досить доступний для більшості жителів нашої країни. Вартість такої обробки буде набагато нижча, ніж, наприклад, у керамічної плитки, а ресурс експлуатації не менший.


   Так скільки коштують 3д панелі?

Купити декоративні 3д панелі з гіпсу

  На це запитання, не можна відповісти однозначно, оскільки вони мають кілька різновидів. Гіпсові 3д панелі можуть коштувати досить дорого, особливо якщо виробник є відомим брендом. Тоді ви платите ще й за назву компанії, що, звичайно ж, є переплатою. Занадто дешеві бренди навпаки, часто халтурять, і замість скульптурного гіпсу застосовують алебастр, який має набагато гірші експлуатаційні характеристики. Крім того, при застиганні він збільшується в розмірах, що створює неприємності при монтажі і порушує геометрію самого виробу.

     Вартість 3д панелі з інших матеріалів також відрізняється. Більш дорогими матеріалами вважаються металеві та пластикові. Ціна на металеві види панелей залежить від самого металу, який використовують у виробництві, найчастіше це декоративний алюміній. Він добре тримає форму і не запалюється. Сума грошей, витрачена на такий матеріал, буде вищою. Бамбук відрізняється екологічністю, а його часто застосовують в заміських будинках, дачах, офісах і в багатьох інших сферах. Позитивним моментом є те, що матеріал легко демонтується, і, за бажанням, може бути застосований в іншому місці, якщо демонтаж здійснено акуратно.


   Де купити 3д панелі?

     Сучасні можливості дають величезний вибір торгових майданчиків, як в інтернеті, так і безпосередньо в магазинах. Перед покупкою, обов'язково попросіть продавця показати сертифікат на товар, щоб уникнути підробок, особливо це стосується відомих фірм. Проконсультуйтеся з майстрами, які мали досвід монтажу таких конструкцій, щоб підібрати оптимальний для вас матеріал. Якщо ви користуєтеся послугами дизайнера, поцікавтеся, який вид 3д панелей він планує використовувати, щоб ціна виявилася для вас прийнятною. В магазині Gipster можна вибрати будь-яку панель на будь-який смак і гаманець.


   Де купити 3д стінові панелі:

     Для вас не стане проблемою це питання, якщо ви знаєте, що саме шукати. Багато магазинів пропонують ексклюзивні дизайнерські рішення для 3д панелей, які можуть коштувати набагато дорожче через свою унікальність і матеріали, що були використані в процесі виробництва. На щастя, багато продавців влаштовують акції на ексклюзивні товари, і тоді можна придбати шедевральну річ у свій будинок за невеликі гроші. Складність малюнка прямим чином впливає на ціну. Чим простіший малюнок, тим дешевше вам обійдеться покупка. Вибір тільки за самим покупцем.


Купити декоративні 3д панелі з гіпсу Бульбашки

   Де купити 3д панелі в Україні:

     Не турбуйтеся з приводу того, де купувати їх у нас в країні - величезна кількість людей вже займаються продажем цієї новинки. Важливо тільки знайти магазин з широким асортиментом, як наприклад Gipster, а потім уважно вибирати з безлічі варіантів ідеальний для себе. Переважна більшість покупців дуже задоволені тим, що прикрасили свої будинки і квартири саме з допомогою тривимірних панелей.