ᐉ Стиль лофт в інтер'єрі — блог Gipster

Стиль лофт в інтер'єрі

       Купить гіпсові панелі лофт чорного кольору

     Творчі особистості обирають стиль лофт, оскільки саме він характеризується величезним простором для фантазії, а також передбачає використання трендових новинок в індустрії ремонту. Цей урбаністичний стиль підходить для жителів великих мегаполісів, які хочуть мати навколо себе функціональний простір. В такому стилі можна зробити як холостяцьку квартиру, так і чудовий затишний будинок для великої сім'ї. Спочатку лофт виник за збігом обставин, оскільки підприємства вимушені були продавати дорогу землю в центрі Нью-Йорка, а спорожнілі цехи заводів і фабрик взялася обживати американська богема.

    Квартири лофт стали популярними завдяки художникам і діячам мистецтва, які почали влаштовувати в колишніх майстерень свої житла, а також проводити виставки та різні заходи. Мабуть, найвідомішим і відданим шанувальником цього стилю був відомий художник Енді Уорхол. Таким чином, цей стиль сподобався більш успішним з фінансової точки зору людям: банкірам, фінансистам, бізнесменам. Вони почали купувати квартири, зробивши лофт елітним стилем для багатих і успішних людей.

    На щастя, сьогодні будь-хто може зробити стелю, стіни, або всю квартиру в стилі лофт. Матеріали для цього присутні у всіх будівельних магазинах. Для лофту характерні висока стеля, що не дивно, знаючи про його походження. У перекладі, саме слово «лофт» звучить як горище, або верхній поверх. Для нього характерні величезні простори, що нагадують індустріальне минуле перших лофтових квартир. Також, відмінною рисою є практично повна відсутність будь-яких перегородок – тільки величезний простір, що заповнюється великою кількістю світла.Купить гіпсові панелі лофт сірого кольору


  Як зробити ремонт в стилі лофт?

    Розглянемо відмінні риси лофт-стилю:

  • Простір з мінімумом перегородок
  • Високі стелі з незакритими комунікаціями. Труби та частини вентиляції є важливим елементом стилю
  • Цегляні стіни з навмисно «погано» обробленою штукатуркою.
  • Дуже багато світла. Мінімальна кількість темних тонів
  • Наявність каміна. Оскільки індустріальні приміщення грілися з допомогою печей, цей елемент успішно перекочував в лофт і обігрується в різних варіантах.
  • Сходи. Через те, що на заводах було кілька поверхів, то присутність дерев'яних або металевих сходів неминуча.

    Лофт не потребує так багато витрат, як може здатися на перший погляд. Сьогодні багато господарів барів, ресторанів, кафе або піцерій намагаються слідувати цьому стилю. Так вони переносять своїх клієнтів в атмосферу нью-йоркської богеми минулого століття. Створити такий стиль можна навіть в однокімнатній квартирі, яка, здавалося б, не годиться для такого дизайну. Головне - створити максимально відчуття широкого простору завдяки високим вікнам і мінімальній кількості перегородок. Також уникайте нагромаджень меблів, всі вони повинні бути ергономічними та розставлені максимально широко.


  3d дизайнерські стінові панелі в стилі лофт

    Для того, щоб отримати максимальний ефект, часто використовують тривимірні панелі, які можуть візуально розширювати простір. Дизайнери самі придумують різні малюнки, які можна схарактеризувати як урбаністичний індастріал, і вони бездоганно вписуються в лофтовий дизайн. Їхня установка дуже проста, а коштують вони не так багато. Тому, 3д панелі - чудовий посіб зробити справжній лофт в наших реаліях.