Поширені запитання

Де виробляються гіпсові панелі Gipster?

Наше виробництво знаходиться в місті Тернопіль, шоурум по вул. Тролейбусна 9б. Також у нас є представники і магазини в багатьох містах України. Для більш детальної інформації звертайтеся до менеджера.

Чи є гарантія на ваші панелі та інші вироби?

Ми виробляємо гіпсові панелі з матеріалів найвищої якості. Для них характерна підвищена міцність та екологічність. У процесі виробництва використовуються інноваційні технології. Ми контролюємо якість на кожному етапі, що забезпечує високі показники нашої продукції. Гарантія на наші вироби від 20 років..

На що поширюється гарантія?

Ми гарантуємо, що наші панелі будуть висушені з чудовою геометрією, що дозволить рівно стикуватися. Відповідати європейським стандартам, панелі з підвищеною міцністю та екологічно чисті, безпечні для використання. Виготовлені з якісних матеріалів.

Як стати вашим партнером?

Запрошуємо до довгострокового співробітництва гуртові та роздрібні магазини по декору, дизайнерів інтер'єру, архітекторів, ремонтно-оздоблювальні бригади та всіх в кого є бажання розповсюджувати нашу продукцію. Ми пропонуємо: якісний продукт з сертифікованих матеріалів, своєчасне виготовлення та доставлення в умовлені терміни, вигідні умови співпраці на ринку України, індивідуальний підхід до кожного клієнта, прозорі та чесні партнерські відносини.

Ми б хотіли продавати вашу продукцію. Що для цього потрібно?

Все що потрібно, це бажання, наші менеджери допоможуть налагодити продажі та грамотно розмістять нашу продукції. за більш детальною інформацією, звертайтесь до нас, за номерами, що вказані на сайті.

Скільки коштує доставка?

Доставляємо нашу продукцію по всій Україні та за її межі. Перевезення може бути виконане транспортною компанією Нова Пошта та Delivery або ж приватним перевізником.

Які терміни доставки?

Мы держим наши панели на складе, поэтому они всегда есть в наличии, все зависит от объема, что вам нужен. Отправка может быть в тот же день, когда вы сделаете заказ.

Я не отримав інформацію на своє замовлення. Як я можу дізнатися деталі?

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь до нас:
info@gipster.com.ua
gipsterua@gmail.com
Або телефонуйте нам:
+380674918259 КИЇВСТАР
+380669690216 МТС
+380939779230 LIFE
Будемо раді, відповісти на ваші запитання!