search
+380 68 177-66-43

Гіпсові 3D панелі "Камінь"

89грн. 99грн.

Гіпсові 3D панелі "Скеля Велика"

145грн. 175грн.

Гіпсові 3D панелі "Alvarium"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Потік"

95грн. 115грн.

Гіпсові 3D панелі "Кристали"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Соти - 2"

25грн. 28грн.

Гіпсові 3D панелі "Lines"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Квадрати"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Італія"

95грн. 115грн.

Гіпсові 3D панелі "Горизонт"

95грн. 115грн.

Гіпсові 3D панелі "Скеля"

95грн. 120грн.

Гіпсові 3D панелі "Наві"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Soil"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Арабелла"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Parallel"

95грн. 125грн.

Гіпсові 3D панелі "Луска"

95грн. 115грн.

     Незважаючи на величезний вибір оздоблювальних матеріалів, представлених на сучасному будівельному ринку, знайти естетичний, практичний в експлуатації і при цьому недорогий варіант обробки стін і стель зовсім непросто. Гіпсові 3Д панелі - один з небагатьох способів надати житлового, офісного або комерційному приміщенню індивідуальність без великих витрат, при цьому отримати безпечну і володіє корисними якостями облицювання.

3Д панелі для стін: секрет популярності

     Тільки-но з'явившись у продажу у нас в країні, виготовлені з гіпсу 3Д панелі відразу ж стали користуватися великим попитом. На ринку представлений великий вибір цих виробів від вітчизняних і зарубіжних виробників, різного типу, форми, оформлення. Вибрати гіпсову обробку в певному стилі можна для абсолютно будь-якого інтер'єру, цю можливість активно використовують для створення авторських дизайнів житлових будинків, квартир, магазинів, салонів, кафе, ресторанів, а також офісних приміщень. Але різноманітність і зовнішня привабливість - це далеко не всі якості, якими володіють 3Д панелі для стін. Серед властивостей цього сучасного обробного матеріалу варто відзначити:

величезний вибір варіантів;

проста обробка;

швидкий монтаж;

швидкий монтаж;

тепло- і звукоізоляційні властивості;

можливість нанесення декоративного покриття;

прийнятна ціна.

     Всі ці якості роблять 3Д панель відмінною заміною складним і дорогим способам обробки, таким як шпалери, декоративні штукатурки, облицювання каменем або дерев'яними панелями. Не можна не згадати також те, що працювати з панелями просто і приємно. Для їх установки досить уважності, акуратності, а також мінімальних навичок роботи з гіпсовими матеріалами. При нанесенні такого облицювання на стелі, стіни не потрібна складна і трудомістка підготовка поверхні - досить очистити її від пилу і інших забруднень, добре прогрунтувати. Гіпс має відмінну адгезію, відмінно фіксується за допомогою спеціального клею до кам'яних, бетонних, цегляних, гіпсокартонних поверхнях.

     Гіпсові 3Д панелі купити можна для виконання робіт всередині приміщення практично будь-якого призначення. Єдине обмеження - це наявність підвищеної вологості - гіпс боїться води, вироби можуть поступово руйнуватися в сирому мікрокліматі. Гіпсовий оздоблювальний матеріал може застосовуватися як для повної облицювання стін і стель приміщення, так для часткової. Дуже популярно сьогодні зонування приміщень за допомогою таких панелей. Стіна або кут, облицьовані гіпсом, ефектно виділяються в загальному обсязі інтер'єру, можуть служити дизайнерським акцентом всієї кімнати або залу. Цікавий результат можна отримати, розмістивши біля 3Д панелей світлодіодне підсвічування. Правильно розміщені джерела світла дозволяють перетворити приміщення, розкрити повний потенціал рельєфного малюнка облицювання.

3Д панелі: ціна від виробника, висока якість

     Наша компанія є одним з піонерів вітчизняного ринку облицювальних гіпсових 3Д панелей. Великий асортимент, відмінне обслуговування, грамотні й уважні менеджери, а також помірні ціни роблять наш інтернет-магазин одним з найбільш комфортних і вигідних місць для покупки гіпсових оздоблювальних матеріалів. Ми пропонуємо тільки якісні 3Д панелі, ціна яких завжди доступна. На наш склад продукція надходить безпосередньо з нашого виробництва, минаючи дилерів, посередників, що дозволяє підтримувати приємні ціни і бути завжди впевненим у високій якості виробів.