search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

3D панелі «Lines Wood»

335грн. 435грн.

3D панелі «Квадрати Wood»

335грн. 435грн.

3D панелі «Потік Wood»

335грн. 435грн.

3D панелі «Led квадрати Wood»

115грн. 150грн.

3D панелі «Parker Wood»

110грн. 130грн.

3D панелі «Stream Wood»

110грн. 130грн.

3D панелі «Соти - 2 Wood»

75грн. 97грн.

3D панелі «Дюни Wood»

335грн. 380грн.

3D панелі «Led Wave Wood»

420грн. 500грн.

3D панелі «Lines Light Wood»

435грн. 500грн.

3D панелі «Fish Wood»

97грн.

3D панелі «Moon Wood»

335грн. 435грн.

3D панелі «Sand Wood»

115грн. 150грн.

3D панелі «Diagonal Wood»

335грн. 435грн.

3D панелі «Stylus Wood»

375грн. 500грн.

3D панелі «Reiki Wood»

335грн. 435грн.

Виробництво паперових шпалер на певний час внесло зміни в дизайн інтер'єрів, витіснивши інші варіанти настінного декоративного покриття. Але будь-які зміни циклічні, і сьогодні декор з дерева знову в моді, а дерев'яні панелі для стін підкорюють серця дизайнерів.

Чому дерев'яні панелі для стін краще?

Сучасні технології й варіанти обробки дозволяють створити настінні гіпсові панелі будь-якого забарвлення, розміру й фактури, що дозволить втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Але чому обирають саме дерев'яні панелі ? Ось 3 основні причини:

  1. Довговічні, виглядають естетично. Вони зберігають первинний вигляд протягом багатьох років.
  2. Екологічні. Мають позитивний вплив на мікроклімат у приміщенні, загальний стан власника. Панелі для стін під дерево не лише дають візуально тепло, комфорт, вони й зберігають приміщення теплим взимку, дають прохолоду влітку.
  3. Легко встановлювати, доглядати. Перед монтажем немає потреби якось готувати стіни, надалі доглядати за ними просто.

Незалежно від інтер'єру, імітація стінових панелей з дерева або інші варіанти стають вражаючим акцентом у загальному вигляді приміщення. Не важливо, який основний стиль, деталях під дерево завжди в ньому знайдеться місце. Немає потреби повністю закривати стіни, бажаного результату можна досягти, навіть просто виділивши під панелі певну зону.

Як правильно обрати дерев'яні стінові панелі

Варто визнати, що товар дуже специфічний. Тому є деякі нюанси, на які замовнику слід звернути увагу під час вибору:

  1. Враховувати призначення приміщення, де планується декор. Дерев'яні панелі на стіни чудово підійдуть для спальні або вітальні. Якщо мова йде про кухню або ванну – приміщеннях з підвищеною вологістю, краще придивитися до скла або кахлю, хоча 3д декор можна й тут використовувати.
  2. Заздалегідь визначитися з розмірами. Моделі рейкового типу зможуть візуально збільшити невелику кімнату. Листові варіанти більше придатні для великих приміщень.
  3. Дивитися на мітки. Спеціальні позначки на етикетках розкажуть про ступінь горючості, токсичності. Всі вони повинні відповідати заявленим вимогам безпеки.

На сайті компанії GIPSTER ви маєте змогу обрати гіпсові панелі для стін і замовити доставлення по Україні. Наші менеджери допоможуть, за необхідності, визначитися з вибором товару, а також розрахувати вартість доставлення. Якщо ви не знайшли відповідного варіанту або кольору, можна обговорити виготовлення панелей на замовлення.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse