search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

Гіпсова 3D панель «Гратчаста хвиля»

250грн.

Гіпсова 3D панель «Гратчаста»

250грн.

Гіпсова 3D панель «Loft Beton»

250грн.

Гіпсова 3D панель «Плоска»

250грн.


Оздоблення стелі – один із найважливіших етапів ремонту будь-якого приміщення. Останнім часом особливою популярність мають панелі Армстронг або, як ще їх називають, – підвісна стеля. Перевага даного матеріалу перед гіпсокартоном у тому, що немає необхідності проводити будь-яку зовнішню обробку, адже на них вже є декоративне покриття. Панелі Армстронг мають чудову стійкість до вологи, відмінно поглинають звук, що дозволяє їх встановлювати в будь-якому приміщенні: в квартирах чи офісі, громадському приміщенні чи в медичному закладі.

Стельові панелі Армстронг – переваги

У даної стельової системи є безліч переваг, ми відмітимо найголовніші з них:

  • в комплектацію системи входять не лише панелі, але також кріплення для них;
  • можливість заховати технічні комунікації, які проходять під стелею;
  • можливість приховати нерівності, дефекти без реконструкції стелі;
  • стельові панелі мають стійкість до високих температур, механічних впливів.

Ці плити створюється з скульптурного гіпсу, який армований склофіброволокном і випускаються в різних варіаціях кольору й візерунка. Таким чином, матеріал виробництва екологічно чистий, без будь-яких хімічних складових. Монтаж подібних стель добре економить час, до того ж для роботи з ним не потрібно особливих професійних навичок. Можливість самостійно виконати встановлення суттєво економить час і бюджет.

Панелі Армстронг – різновиди

Панелі стельові вже давно отримали велику популярність як оздоблюваний, декоративний матеріал для будь-якого типу приміщень, включаючи промислові. Вони прості в монтажі, забезпечують додаткову теплоізоляцію,

Відрізняються ці плити, перш за все, своїм призначенням. Вони можуть бути декоративними, вогнезахисними, звуко поглинаючими, т.д. Найбільшою популярністю користуються багатофункціональні модульні плити. Такі відрізняються за видами:

  • рейкові;
  • гратчасті;
  • касетони на стелю.

Останні найбільш поширені саме для підвісних стель, їх асортимент найрізноманітніший у каталогах. Популярності додає й екологічно чистий матеріал. Мінеральне волокно може бути з добавками гіпсу, целюлози або латексу. У будь-якому випадку, купити касетони, ціна яких досить прийнятна, варто за абсолютну безпечність як для навколишнього середовища, так для здоров'я людей.

Компанія Gipster пропонує відмінний вибір стельових панелей Армстронг і доставлення по всій Україні. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір візерунку і забарвлення, оформити замовлення. Доставка виконується відповідно до термінів обраної поштової служби.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse