search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

Гіпсові 3D панелі «Камінь»

99грн. 115грн.

Гіпсові 3D панелі «Скеля Велика»

149грн.

Гіпсові 3D панелі «Alvarium»

115грн. 140грн.

Гіпсові 3D панелі «Потік»

115грн.

Гіпсові 3D панелі «Кристали»

115грн. 140грн.

Гіпсові 3D панелі «Соти - 2»

25грн. 28грн.

Гіпсові 3D панелі «Brick»

89грн. 99грн.

Гіпсові 3D панелі «Fish»

30грн.

Гіпсові 3D панелі «Lines»

115грн. 140грн.

Гіпсові 3D панелі «Steps»

115грн. 140грн.

Гіпсові 3D панелі «Лінії»

115грн. 140грн.

Гіпсові 3D панелі «Sand»

55грн. 60грн.

Гіпсові 3D панелі «Квадрати»

115грн. 140грн.

Гіпсовий "Підрозетник"

200грн.

Гіпсові 3D панелі «Calm»

115грн. 140грн.

Гіпсові 3D панелі «Kirpich»

89грн. 99грн.

Гіпсові панелі – це сучасний декоративний матеріал, добре відомий людям не одне століття. В наші дні панелі з гіпсу, які були на довгий час несправедливо забуті, переживають ренесанс, і попит на них стабільно зростає. Ці вироби не тільки привабливі ззовні, вони ще й мають цілу низку унікальних властивостей, які допомагають вирішити найрізноманітніші проблеми у приміщенні.

Гіпсові панелі – причини популярності

Як зрозуміло з назви матеріалу, гіпсові панелі на стіну виготовлені з гіпсу – природнього мінералу класу сульфатів, нешкідливого для людини, тому він широко застосовується в будівництві, мистецтві та медицині. Як оздоблювальний матеріал гіпс може запропонувати споживачам наступні властивості:

  • відмінний зовнішній вигляд;
  • тривалий термін служби;
  • тепло- і шумоізоляцію;
  • простий монтаж і ремонт;
  • екологічність.

Також гіпсові 3Д панелі сприятливо впливають на мікроклімат приміщення. Гіпс здатний вбирати з повітря надлишки вологи і віддавати її, коли цей рівень знижується. Окрім цього, матеріал має прекрасну адгезію до різних декоративних покриттів, у тому числі водно-дисперсійних, латексних, акрилових фарб, тому, за бажання, стіну з панелей можна змінити в будь-який момент.

Гіпсові панелі виробляються з екологічно чистого природного гіпсу з додаванням модифікуючих добавок, що забезпечують виробам особливу міцність. Така обробка не викликає алергії, не виділяє токсичних речовин, тому матеріал рекомендовано купувати в дитячі кімнати і навіть до навчальних закладів.

Гіпсові панелі на стіну: класична серія

Компанія GIPSTER пропонує величезний вибір панелей з гіпсу з різним дизайном, але однією з найбільш популярних серій завжди залишається Classic. У неї входять вироби, що імітують прості природні або рукотворні матеріали: деревину (Wood), бджолині соти (Alvarium, Соти, Соти-2), воду (Потік) або кристали.

Гарантія на продукцію серії Classic складає 50 років. Якщо ви вирішите купити 3д панелі гіпсові нашого виробництва, то можете бути впевнені, що вони будуть радувати ще ваших дітей і онуків. Продукти з цієї серії відкривають широкі дизайнерські можливості. Наприклад, панелі Wood можна замовити в пофарбованому вигляді у понад 1000 кольорових відтінках і текстур. Моделі Alvarium і Соти-2 при правильно виставленому освітленні дають неймовірний візуальний ефект, здатний прикрасити як житлове, так і офісне, комерційне приміщення.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse