search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

Гіпсові 3D панелі з мохом - «Gipster Карман»

120грн.

Гіпсові 3D панелі з мохом - «Gipster Green»

38грн.

Гіпсові 3D панелі з мохом - «Gipster Трикутник»

240грн.

Гіпсові 3D панелі з мохом - «Gipster Green Premium»

118грн.

Гіпсові декоративні 3D панелі виглядають дуже сучасно й стильно, вони здатні прикрасити як житло, так і дизайн кафе, офісного приміщення, торговельного центру. Але якщо ви хочете чогось особливого в інтер'єрі, акцентуйте свою увагу на 3Д панелі з мохом. Це сучасні елементи декору, що з'явилися відносно недавно, але відразу ж стали неймовірно популярними. Компанія GIPSTER пропонує великий вибір таких виробів на будь-який смак. Наша продукція – це панелі найвищої якості з екологічно чистого природного гіпсу й живого стабілізованого моху, який доставлено з Норвегії!

Панелі з моху – секрет популярності декору

Кожен, хто хоч раз побачить в інтер'єрі гіпсові панелі з моху, неодмінно вподобає це дизайнерське рішення, захоче так прикрасити і свій будинок, кабінет чи магазин. Це не дивно, адже виглядає даний декор неймовірно ефектно в будь-якому інтер'єрі.

Гіпс – екологічний і естетичний матеріал, який ідеально поєднується з мохом, ніби надаючи життя понурій сірій стіні. При правильно виставленому підсвічуванні такі «живі» панелі створюють неймовірні дизайнерські композиції, які стають гордістю власника помешкання.

Про те, як можна використовувати гіпсові панелі з мохом під час оформлення приміщення, можна розповідати довго, але ми зупинимося тільки на перевагах цього дизайнерського рішення:

  • мох в панелях стабілізовано, він не потребує поливу;
  • рослина живе не менше 10 років;
  • можливий вибір кольору моху.

Що стосується гіпсових моделей, які є основою для флористичної прикраси, то вони володіють безліччю позитивних якостей: тепло- і звукоізоляційні, вологопоглиначі. Якщо ви обираєте 3Д панелі від GIPSTER, то можете бути впевнені в тому, що декоративне покриття буде служити вам дуже довго.

Гіпсові панелі з мохом від компанії GIPSTER для вас і вашого інтер'єру

Всі декоративні 3Д панелі з мохом, представлені компанією GIPSTER, – це високоякісний, екологічно чистий продукт, виготовлений із природного гіпсу і справжніх рослин, які видобуто в норвезьких лісах. Ні самі панелі, ні рослинний матеріал не токсичні, вони не є алергенами, за ними не потрібен особливий догляд. Стабілізований мох в інтер’єрі виглядає дуже сучасно й стильно, привносить у нього природу, життя.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір гіпсових 3D панелей на будь-який смак, у тому числі з мохом різного кольору, форми. Якщо ви хочете дізнатися про продукцію компанії GIPSTER більше, зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони нададуть вам максимум інформації про панелі, їх монтаж, основні властивості.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse