search
+380 68 177-66-43
gipster-wood gipster-wood gipster-wood gipster-wood

Gipster Wood — оздоблення стін панелями з натурального дерева!

     Лінійка Wood - це наші нові панелі з натурального дерева. У виробництві ми використовуємо в основному дуб, але за вашим бажанням це можуть бути  і інші породи дерева, як більш дешеві, так і елітні сорти.

     Зателефонуйте і ми більш детально розкажемо вам про ці незвичайні 3Д панелі, які є не лише красивими, а й екологічними.  До речі, окрім наших базових Wood-моделей, будь яка із наших звичайних панелей може бути виконана у дереві! Дерев'яні 3д панелі Gipster безперечно задовільнять найвибагливішого клієнта і стануть окрасою вашої домівки чи офісу.

     Переваги панелей Wood:

01
Виготовлені з натурального дерева.
02
Дешевий і простий монтаж.
03
Екологічні.
04
Надзвичайно прості в догляді.
gipster-wood gipster-wood gipster-wood gipster-wood

Гіпсові 3D панелі "Lines Wood"

299грн. 350грн.

Гіпсові 3D панелі "Reiki Wood"

3 000грн. 3 300грн.

Де застосовують панелі Wood?

     Wood панелі для стін мають широке застосування в сучасному дизайні інтер'єрів. Вони володіють практичністю, невеликою вагою, привабливою фактурою, витривалістю. За рахунок чітких, правильних ліній вони доречні як в квартирі, приватному будинку, так і в офісних приміщеннях, розважальних центрах.

     Панелі Wood сьогодні вельми затребувані на ринку, адже імітують всі потертості, тріщини.

     За допомогою панелей Wood у вас з'явиться можливість втілити найсміливіші ідеї в інтер'єрі міської квартири або заміського будинку. Це, мабуть, саме неординарне дизайнерське рішення, яке допоможе перетворити ваше житло в справжній арт-об'єкт.