VIP-розробка 3D панелей з індивідуальним дизайном

Заказати панелі

Page City

Часи, коли у всіх була однаковий одяг, шпалери в квартирі, меблі, залишилися далеко позаду. Сьогодні цінується індивідуальність, авторська ідея і унікальність у всьому. Це віяння торкнулося і дизайну інтер'єрів. Все частіше і частіше дизайнерам надходять замовлення про створення оригінального оформлення будинку, квартири або офісу. Зробити приміщення неповторним, з вираженим авторським дизайном можуть гіпсові декоративні панелі від GipsTer, створені спеціально під замовника.

Особливість цих панелей в тому, що вони розробляються індивідуально під клієнта, його смак і стиль, напрямок його приміщення. На них ми повністю зберігаємо авторське право, це означає, що такий виріб буде тільки у клієнта і ніде більше в світі. Панелі з індивідуальним дизайном вибирають цінителі мистецтва, творчі особистості, зірки шоу-бізнесу і просто люди з тонким почуттям смаку, харизмою.

Заказати панелі

3D панелі від Gipster

Відома на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів компанія Gipster пропонує найбільший асортимент готових гіпсових виробів, можливість створення панелей з індивідуальним дизайном, кращі умови доставки, гарантію та сертифікати якості на всю свою продукцію.

Матеріал

Для створення об'ємних стінних панелей, багетів, колон і інших виробів компанія GipsTer використовує тільки високоякісний натуральний гіпс Кнауф Г-10. Це найцінніший формувальний гіпс. За запитом надаємо сертифікати на сировину.

Вага

Легка вага панелей дозволяє їх кріпити на будь-які поверхні, в тому числі на гіпсокартонну стіну. При необхідності ми створюємо полегшені варіанти панелей, які також мають відмінні фізичні характеристики.

Монтаж

Всі клопоти по монтажу панелей наші кваліфіковані майстри беруть на себе. Вони надають послуги установки, обробки і фарбування панелей. Клієнту залишається тільки захоплюватися фантастичним результатом.

Армування

Якісні панелі з гіпсу при необхідності армуються для створення ще більш міцнішої конструкції. Дана техніка дозволяє створювати міцніші, стійкі до пошкоджень панелі великих розмірів.