Капітелі

Капітель - це верхня частина колони, що служить опорою для інших архітектурних елементів і має декоративне виконання. Як архітектурний елемент капітель відома з глибокої давнини. В Єгипті, Греції і Римі ці вироби не використовувалися Надзвичайно широко при зведення культових і громадських будівель. Декоративна капітель з гіпсу НЕ є несучою конструкцією і виконує в інтер'єрах сучасних приміщень виключно естетичну роль. Цей елемент зазвичай відзначає перехід від вертикальної опори, якої є колона, до антаблементу, розташованих горизонтально. Важливою характеристикою капітелі колони є ордер - це є тип її оформлення. В наші дні не існує певних правил виготовлення опорних деталей колон і при їх створення керуються лише критеріями привабливості, але в класичній архітектурі капітель з гіпсу може мати один з трьох видів ордера: дорическим, іонічний, коринфський.

Гіпсові капітелі від компанії GipsTer

Виробнича компанія GipsTer пропонує великий вибір декоративної ліпнини на будь-який смак. Капітелі є одним з Найбільш популярних видів нашої продукції. У нас ви знайдете моделі самого різного дизайну:

класичні;

сучасні;

з рослинним орнаментом;

оформлений геометричними елементами.

Все гіпсові капітелі виготовлені з високоякісного природного гіпсу, поліпшеного модифікують добавками. Цей матеріал є абсолютно безпечним для людини і навколишнього середовища, а також має підвищену стійкість до пошкоджень і довговічність. Використання сучасних технологій дає можливість випускати якісну ліпнину з найскладнішими малюнками, в тому числі за ескізами замовника.

Великий вибір, відмінні ціни

Все Пропоновані нами капітелі Ліпні можна побачити в каталозі продукції розміщеному на нашому сайті . Асортимент продукції безперервно поповнюється новими моделями, які Найточніше відповідають тенденціям розвитку світового інтер'єрного дизайну. Кожна капітель має якісне зображення, а також опис Найбільш принципових характеристик. Для зручності клієнтів передбачена зручна сортування позицій по найменуванню, вартості, популярності.

Окремо варто згадати ціни на нашу продукцію. Так як компанія GipsTer є безпосереднім виробником ліпнини, то ми може запропонувати Найбільш приємні ціни на продукції без додаткових дилерських націнок.