search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

Капітель гіпсова «КП10»

450грн.

Капітель гіпсова «КП11»

160грн.

Капітель гіпсова «КП12»

170грн.

Капітель гіпсова «КП13»

335грн.

Капітель гіпсова «КП1»

330грн.

Капітель гіпсова «КП2»

533грн.

Капітель гіпсова «КП3»

339грн.

Капітель гіпсова «КП4»

297грн.

Капітель гіпсова «КП5»

573грн.

Капітель гіпсова «КП6»

447грн.

Капітель - це верхня частина колони, що служить опорою для інших архітектурних елементів і має декоративне виконання. Як архітектурний елемент капітель відома з глибокої давнини. В Єгипті, Греції і Римі ці вироби не використовувалися Надзвичайно широко при зведення культових і громадських будівель. Декоративна капітель з гіпсу НЕ є несучою конструкцією і виконує в інтер'єрах сучасних приміщень виключно естетичну роль. Цей елемент зазвичай відзначає перехід від вертикальної опори, якої є колона, до антаблементу, розташованих горизонтально. Важливою характеристикою капітелі колони є ордер - це є тип її оформлення. В наші дні не існує певних правил виготовлення опорних деталей колон і при їх створення керуються лише критеріями привабливості, але в класичній архітектурі капітель з гіпсу може мати один з трьох видів ордера: дорическим, іонічний, коринфський.

Гіпсові капітелі від компанії GipsTer

Виробнича компанія GipsTer пропонує великий вибір декоративної ліпнини на будь-який смак. Капітелі є одним з Найбільш популярних видів нашої продукції. У нас ви знайдете моделі самого різного дизайну:

класичні;

сучасні;

з рослинним орнаментом;

оформлений геометричними елементами.

Все гіпсові капітелі виготовлені з високоякісного природного гіпсу, поліпшеного модифікують добавками. Цей матеріал є абсолютно безпечним для людини і навколишнього середовища, а також має підвищену стійкість до пошкоджень і довговічність. Використання сучасних технологій дає можливість випускати якісну ліпнину з найскладнішими малюнками, в тому числі за ескізами замовника.

Великий вибір, відмінні ціни

Все Пропоновані нами капітелі Ліпні можна побачити в каталозі продукції розміщеному на нашому сайті . Асортимент продукції безперервно поповнюється новими моделями, які Найточніше відповідають тенденціям розвитку світового інтер'єрного дизайну. Кожна капітель має якісне зображення, а також опис Найбільш принципових характеристик. Для зручності клієнтів передбачена зручна сортування позицій по найменуванню, вартості, популярності.

Окремо варто згадати ціни на нашу продукцію. Так як компанія GipsTer є безпосереднім виробником ліпнини, то ми може запропонувати Найбільш приємні ціни на продукції без додаткових дилерських націнок.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse