search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

Карниз з підсвіткою «СК10»

98грн.

Карниз з підсвіткою «СК11»

213грн.

Карниз з підсвіткою «СК12»

112грн.

Карниз з підсвіткою «СК13»

98грн.

Карниз з підсвіткою «СК14»

148грн.

Карниз з підсвіткою «СК15»

132грн.

Карниз з підсвіткою «СК16»

122грн.

Карниз з підсвіткою «СК17»

210грн.

Карниз з підсвіткою «СК18»

155грн.

Карниз з підсвіткою «СК19»

156грн.

Карниз з підсвіткою «СК1»

114грн.

Карниз з підсвіткою «СК20»

122грн.

Карниз з підсвіткою «СК21»

89грн.

Карниз з підсвіткою «СК22»

180грн.

Карниз з підсвіткою «СК23»

133грн.

Карниз з підсвіткою «СК24»

102грн.

Гіпсові багети і карнизи - це універсальний спосіб вирішення багатьох завдань в інтер'єрі житлового, комерційного та офісного приміщення. Вони прекрасно справляються з візуальним вирівнюванням кутів, нерівності стін, надають обстановці аристократичності, вишуканості. Правильно підібрані дизайнером вироби здатні додати обсягу простору.

Якими перевагами володіють гіпсові багети?

Компанія GipsTer протягом багатьох років успішно випускає гіпсові багети, карнизи, інші декоративні елементи високої якості, гармонійно вписуються в різні за стилем інтер'єри. Серед головних переваг продукції компанії слід виділити наступні пункти:

•   вироби мають чітко окресленими геометричними формами;

•   підлягають реставрації, в разі втрати первісної привабливості;

•   повна екологічність , безпеку продукції, адже вона виливається з високоякісного гіпсу;

•   тривалий термін експлуатації - гіпсові декоративні елементи не піддаються зносу, не втрачають білизни зі часом;

• широкий вибір форм і дизайнів, за рахунок чого гіпсові багети купити можна під різний стиль приміщення.

Стильні, якісні, доступні гіпсові багети від GipsTer

На сторінках каталогу компанії ви знайдете безліч різноманітних форм і розмірів гіпсових багетів, карнизів. Але крім цього ми займаємося виготовленням даних виробів, за кресленнями, ескізами клієнта, з урахуванням особливих побажань. До того ж, покупка гіпсових декоративних елементів безпосередньо від виробника - це дуже вигідно, зручно. З будь-яких питань ви безпосередньо можете звернутися до нас, а ми зробимо все, щоб вирішити вашу проблему.

Продукція GipsTer відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки, всі необхідні сертифікати надаються клієнту. Виготовлення гіпсових багетів з ефектною ліпниною або в стилі мінімалізм відбувається на високотехнологічному обладнанні. У наших можливостях виконати самі витіюваті задумки клієнтів, адже в арсеналі у фахівців всі необхідні лекала, ливарні форми, інструменти. Готові вироби допоможуть створити унікальний інтер'єр в стилі класики, бароко, ампір, а також модерн.

Гіпсові багети - це не тільки креативне дизайнерське рішення в оформленні сучасних житлових і нежитлових приміщень, а й досить доступний за вартістю прийом. Завдяки налагодженій власному виробництву, а не імпорту з-за кордону, ми пропонуємо покупцям найбільш вигідні ціни.

Як гіпсові багети купити в Україні?

Для того щоб замовити необхідну кількість багетів з гіпсу , досить зв'язатися з нашими менеджерами, обговорити всі деталі. У вас буде можливість вибрати форму, орнамент, дізнатися вартість, терміни виготовлення. Для офісних, комерційних приміщень, що бажають купити оптом гіпсові багети, ціна може знижуватися.

Доставка всього гіпсового декору від компанії GipsTer здійснюється по території України в найкоротші терміни. Надійна фірмова упаковка забезпечує збереження зовнішнього вигляду виробів.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse