Колони

Переваги колон з гіпсу

Безперечно, величні колони з гіпсу роблять приміщення розкішним і урочистим. У давнину вони виконували важливу задачу - служили опорою будинку, а сьогодні це унікальний елемент декору, який здатний стильно перетворити житлову кімнату, офісне або комерційне приміщення.

Декоративні колони з гіпсу мають наступні позитивні моменти:

  • пожежостійкість;
  • відповідає всім вимогам екологічної безпеки;
  • виготовлені з довговічного матеріалу, який до того ж піддається ремонту;
  • великий асортимент форм і фактур, можливість фарбування в будь-який колір.

З яким стилем поєднуються декоративні колони?

Без колон не обійтися при оформленні приміщення в античному або класичному стилі. Він підкреслить гарний смак господаря помешкання, стане головною родзинкою кімнати. Представляючи давню Елладу, перед очима тут же з'являються мармурові колони, які романтично відтіняє мерехтіння свічок у вечірній час. Створити бажану атмосферу Древньої Греції допоможуть вироби з гіпсу.

Різноманітність форм і візерунків гіпсового декору дозволить кожному знайти для себе цікавий варіант, вдало втілити в життя дизайнерську ідею. Крім декоративної функції гіпсові колони здатні підтримати стелю з елементами ліпнини, замаскувати нерівну стіну. Особливо вдалим варіантом буде використання їх в приміщенні з низькими стелями: вони роблять його вище, а приміщення світліше. Бажаючи зонувати кімнату на окремі функціональні частини, ви можете також використовувати колони з гіпсу. Вони візуально розділять простір, не захаращуючи його. Подібні елементи декору застосовуються і при створенні дверної арки або незвичайного стелажа. Вони можуть закрити собою некрасиву стійку, додати кімнаті стильний вигляд.


Проаналізувавши варіанти використання гіпсових колон, можна сказати, що вони можуть виступати як самостійним елементом декору, так і стати частиною композиції, вдало її доповнивши.

Де вигідно колони з гіпсу купити?

Найбільш вигідна покупка товарів, будівельних матеріалів, безумовно, від виробника, і гіпсовий декор не виняток. Придбання гіпсової ліпнини, декоративних панелей безпосередньо у виробника надасть вам крім вигідної ціни, ще й гарантію на товар, його якість і безпеку при транспортуванні.


Компанія GipsTer, будучи лідером вітчизняного ринку з виробництва гіпсових декоративних елементів, матеріалів, надає покупцям широкий асортимент виробів, серед яких і колони з гіпсу. Всі товари відрізняються високою якістю, мають відповідні сертифікати європейського зразка. Пропоновані нами декоративні елементи стануть справжньою окрасою вашого будинку, офісу чи магазину на довгі роки. Невибагливість у догляді допоможе швидко, без проблем очищати їх від пилу.


Не залежно від того, вибираєте ви між античними колонами Стародавньої Греції або модерними стелами, між класичними та сучасними елементами декору, в каталозі GipsTer ви гарантовано знайде потрібну річ. А при бажанні мати вдома неординарний декор в одиничному екземплярі, ви можете скористатися послугою «Під замовлення».


Колони з гіпсу купити від виробника GipsTer - це зробити правильний вибір, про який покупець ніколи не пошкодує. Компанія пропонує сучасні та класичні орнаменти, сміливі дизайнерські рішення для стильного оформлення вашого приміщення.