Кронштейни

Гіпсовий кронштейн - це поширений елемент декору, який представляє собою опорну деталь. У наші дні вони найчастіше має декоративне призначення, але в античній і класичної архітектури кронштейни були важливою частиною конструкції будівлі або споруди, утримуючи на собі масивні будівельні елементи або навіть цілі конструкції. Гіпсові кронштейни можна побачити на фасадах і в інтер'єрах грецьких і римських споруд, а пізніше вони були запозичені зодчими Середньовіччя, Ренесансу та класицизму. Широко використовувалися ці архітектурні деталі і в 20 столітті при оформленні громадських будівель, театрів, концертних залів і установ.

Кронштейни з гіпсу в сучасних інтер'єрах

В сучасному дизайні інтер'єрів гіпсові кронштейни надзвичайно популярні. Зазвичай ці ліпні деталі випускаються двох типів:

в формі окремих, незалежних елементів;

у вигляді потовщення на різних базових деталях;

Габарити цих виробів можуть бути різними - в продажу можна зустріти як моделі невеликих розмірів, так масивні кронштейни з гіпсу, цільні або складаються з окремих елементів. Гіпс, що використовується в якості матеріалу при виготовленні декоративної ліпнини, практично не обмежує фантазію дизайнера, тому форми і варіанти оформлення карнизів відрізняються великою різноманітністю.

Гіпсові кронштейни від компанії GipsTer

Компанія GipsTer є виробником високоякісних декоративних елементів з гіпсу, різного типу, призначення. У нашому асортименті представлений великий вибір кронштейнів, які відрізняються високим рівнем виконання і естетичною привабливістю. При виробництві своєї продукції ми використовуємо виключно якісні, безпечні для людини і навколишнього середовища матеріали, а також передові технології. Поєднання можливостей сучасного обладнання до старовинних традицій світової архітектури дають можливість отримувати вироби, які здатні зробити неповторним будь-який інтер'єр.

У нас ви можете купити гіпсові кронштейни, витримані в самих різних стилях і напрямках архітектури, починаючи від античної, закінчуючи класичної і сучасної. Висока якість, величезний вибір, доступні ціни, професійне обслуговування роблять нашу компанію найкращим постачальником декоративної ліпнини на вітчизняному ринку оздоблювальних матеріалів.