search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse
gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse

Кронштейн гіпсовий «K10»

38грн.

Кронштейн гіпсовий «K12»

472грн.

Кронштейн гіпсовий «K13»

380грн.

Кронштейн гіпсовий «K8»

588грн.

Кронштейн гіпсовий «K2»

95грн.

Кронштейн гіпсовий «K7»

330грн.

Кронштейн гіпсовий «K6»

230грн.

Кронштейн гіпсовий «K3»

115грн.

Кронштейн гіпсовий «А7»

395грн.

Кронштейн гіпсовий «А8»

395грн.

Кронштейн гіпсовий «K1»

78грн.

Кронштейн гіпсовий «K4»

82грн.

Кронштейн гіпсовий «K5»

90грн.

Кронштейн гіпсовий «K9»

565грн.

Кронштейн гіпсовий «K11»

275грн.

Кронштейн гіпсовий «С2»

520грн.

Гіпсовий кронштейн - це поширений елемент декору, який представляє собою опорну деталь. У наші дні вони найчастіше має декоративне призначення, але в античній і класичної архітектури кронштейни були важливою частиною конструкції будівлі або споруди, утримуючи на собі масивні будівельні елементи або навіть цілі конструкції. Гіпсові кронштейни можна побачити на фасадах і в інтер'єрах грецьких і римських споруд, а пізніше вони були запозичені зодчими Середньовіччя, Ренесансу та класицизму. Широко використовувалися ці архітектурні деталі і в 20 столітті при оформленні громадських будівель, театрів, концертних залів і установ.

Кронштейни з гіпсу в сучасних інтер'єрах

В сучасному дизайні інтер'єрів гіпсові кронштейни надзвичайно популярні. Зазвичай ці ліпні деталі випускаються двох типів:

в формі окремих, незалежних елементів;

у вигляді потовщення на різних базових деталях;

Габарити цих виробів можуть бути різними - в продажу можна зустріти як моделі невеликих розмірів, так масивні кронштейни з гіпсу, цільні або складаються з окремих елементів. Гіпс, що використовується в якості матеріалу при виготовленні декоративної ліпнини, практично не обмежує фантазію дизайнера, тому форми і варіанти оформлення карнизів відрізняються великою різноманітністю.

Гіпсові кронштейни від компанії GipsTer

Компанія GipsTer є виробником високоякісних декоративних елементів з гіпсу, різного типу, призначення. У нашому асортименті представлений великий вибір кронштейнів, які відрізняються високим рівнем виконання і естетичною привабливістю. При виробництві своєї продукції ми використовуємо виключно якісні, безпечні для людини і навколишнього середовища матеріали, а також передові технології. Поєднання можливостей сучасного обладнання до старовинних традицій світової архітектури дають можливість отримувати вироби, які здатні зробити неповторним будь-який інтер'єр.

У нас ви можете купити гіпсові кронштейни, витримані в самих різних стилях і напрямках архітектури, починаючи від античної, закінчуючи класичної і сучасної. Висока якість, величезний вибір, доступні ціни, професійне обслуговування роблять нашу компанію найкращим постачальником декоративної ліпнини на вітчизняному ринку оздоблювальних матеріалів.

gipster-triagle gipster-triagle gipster-elipse gipster-elipse